VI edycja konferencji Skutecznego Eventu w Przemyśle Spotkań

VI edycja konferencji Skutecznego Eventu w Przemyśle Spotkań

Już 13 listopada w Warszawie odbędzie się jedno z ważniejszych spotkań i jednocześnie wydarzeń w branży eventowej – VI edycja konferencji Skutecznego Eventu w Przemyśle Spotkań. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć! Pojawimy się na konferencji w roli Partnera Biznesowego i jednocześnie wystawcy. 

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Branży Eventowej – SBE Events Industry Association – Poland, którego jesteśmy członkiem. Stowarzyszenie poprzez działania proedukacyjne dąży do profesjonalizacji polskiej branży eventowej. Spotkanie ma na celu zaprezentowanie uczestnikom konferencji nowoczesnych form promocji skutecznie budujących wizerunek oraz ukazanie korzyści wizerunkowych płynących z wykorzystania event marketingu.

Na naszym stoisku znaleźć będzie można całe spektrum gadżetów i akcesoriów, które z powodzeniem można wykorzystać podczas wszelkiego rodzaju eventów, a często też bywają one niezbędnym elementem sprawnie i profesjonalnie funkcjonującego wydarzenia.

Jednym z pierwszych elementów identyfikacji wizualnej podczas eventów, które przychodzą do głowy są oczywiście smycze reklamowe. Nasze smycze są wyjątkowe! Charakteryzują się perfekcyjną jakością nadruku, który jest trwały i czytelny. Druk sublimacyjny pozwala udekorować je dowolnym motywem w nasyconych kolorach na całej powierzchni taśmy. Motyw nadruku jest „wtopiony” w materiał taśmy, dzięki czemu smycze z nadrukiem uzyskują doskonałą trwałość i odporność na wytarcie. Ta specjalna technologia druku sprawia, że na smyczach można zamieścić nawet zdjęcia. Zajrzyjcie do naszego stoiska i przekonajcie się sami!

Innym koniecznym elementem, zwłaszcza podczas koncertów, festiwali i innych biletowanych wydarzeń są opaski koncertowe, które zarówno projektujemy, jak i produkujemy! Są to wyjątkowej urody opaski na rękę materiałowe, które swój  atrakcyjny wygląd zawdzięczają nadrukow wykonanemu techniką haftu komputerowego. Opaski koncertowe wykonane są z tkaniny, co pozwala skórze oddychać. Na naszym stoisku przekonacie się jak bajecznie wyglądają!

Już od pewnego czasu na rynku eventów dużym powodzeniem cieszą się opaski reklamowe, służące oczywiście jako element reklamy, ale pełniące też funkcję identyfikacyjną uczestników. Podczas konferencji będziecie mieli okazję porównać 2 materiały z których robimy opaski na rękęTyvek i Cinta. Tyvek nie trzeba nikomu przedstawiać – to  odporny na oddziaływanie wody, wytrzymały, w pełni podlegający recyklingowi, wygodny i przyjemny w dotyku materiał. Cinta natomiast  to niedrogi, ale wielokrotnie bardziej atrakcyjny odpowiednik bransoletek Tyvek. Gładka struktura materiału utrzymuje spójność z klejem o 45% dłużej, jest też o 15% bardziej wytrzymała od Tyvek. Błyszcząca powierzchnia opasek Cinta pozwala nanosić farbę bardziej równomiernie, bez charakterystycznych dla Tyvek smug. Dzięki temu opaski Cinta jako jedyne pozwala ją osiągnąć doskonałej fotograficznej jakości nadruk. Wybór jednak należy do Ciebie – spotkajmy się na naszym stoisku, gdzie będziesz miał możliwość porównania, która opaska na rękę pasuje Ci bardziej 🙂

Poza tym wszystkim znajdziecie oczywiście u nas na stoisku dużo kolorowych breloków, magnesów i opasek silikonowych, z pewnością znajdziecie coś dla siebie i swojej firmy. Zapraszamy serdecznie, spotykamy się już 13 listopada (środa) w Global EXPO Centrum Targowo – Kongresowe, ul. Modlińska 6D, Warszawa.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *