Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

Opaski wejściowe Cinta® Premium

Cinta® PREMIUM opaski na nadgarstek – ostateczne rozwiązanie kontroli wejść na każde wydarzenie. Opaski Cinta są dostępne w 16 kolorach, regulowane, aby pasowały do każdego nadgarstka, i numerowane sekwencyjnie dla bardziej dokładnego liczenia odwiedzających w lokalu. Opaski posiadają mocny klej oraz specjalną perforację, która pomaga zapobiegać manipulacjom z przenoszeniem opaski osobom trzecim. Spersonalizuj swoje opaski z indywidualnym nadrukiem i kodem kreskowym. Idealne dla dyskotek, festiwali, wydarzeń biznesowych i sportowych, opaski Cintapunto zapewniają wyjątkową jakość druku fotograficznego.


Opaski papierowe Cinta® Premium

Premium Opaski Cinta® - to niedrogi, ale wielokrotnie bardziej atrakcyjny odpowiednik bransoletek wykonanych z innych materiałów. Materiał Cinta® był specjalnie stworzony, aby wyeliminować wszystkie niedoskonałości innych materiałów stosowanych do produkcji bransoletek.
Każde opakowanie zawiera od 100 opasek Cinta®. Dajemy możliwość zamówienia opasek w dowolnym kolorze z dostępnych w naszej szerokiej palecie. Każda opaska posiada indywidualny numer, pozwalający osiągnąć maksymalny poziom kontroli. Wewnętrzna strona opaski Cinta® jest wykonana w kolorze białym. Opaski świetnie nadają się do pisania na nich markerem permanentnym. Premium Opaski Cinta® mają specjalne nacięcie do zamknięcia na klej, ułatwiające stosowanie i chroniące mieszki włosowe na nadgarstku przed uszkodzeniem. Opaski Cinta® są doskonałym rozwiązaniem dla klubów, koncertów, festiwali, parków wodnych lub podczas wycieczek szkolnych. Każde opakowanie posiada kod numeryczny, zapewniający dodatkową kontrolę. Istnieje możliwość dowolnego nadruku według potrzeb zamawiającego oraz nadania kodu kreskowego.
Dlaczego warto zamówić u nas opaski Cinta?

Często Zadawane Pytania

Opaski Cinta® to opaski identyfikacyjne wykonane z mocnego i wodoodpornego materiału, idealne do kontroli dostępu na wydarzeniach, w szpitalach oraz innych miejscach, które wymagają weryfikacji tożsamości uczestników lub pacjentów.
Oferujemy pełne wsparcie w zakresie druku, pomagając naszym klientom w kreowaniu unikalnych projektów na opaskach Cinta®, co czyni je jeszcze bardziej spersonalizowanymi i dopasowanymi do indywidualnych potrzeb.
Dzięki odpowiednim zasobom jesteśmy w stanie szybko przystąpić do realizacji i dostarczenia zamówienia, nawet w dniu jego złożenia. Należy jednak pamiętać, że czas realizacji może zależeć od wielkości zamówienia oraz złożoności projektu.
Akceptujemy zwroty niewykorzystanych opasek Cinta® bez nadruku logo, jednak pobieramy określoną prowizję. Proszę skontaktować się z naszą obsługą klienta, aby uzyskać szczegółowe informacje.
Opaski Cinta®, które oferujemy, są przeznaczone do jednorazowego użytku, co zapewnia ich funkcjonalność jako niezawodnych środków identyfikacyjnych.
Nasze Opaski Cinta® są wykonane z mocnego, wysokiej jakości i wodoodpornego materiału, co zapewnia ich trwałość na długie lata użytkowania.
Tak, gwarantujemy, że nasze Opaski Cinta® są hipoalergiczne, bezpieczne dla skóry i komfortowe nawet przy długotrwałym noszeniu.
Nasze Opaski Cinta® są łatwe w użyciu i wyposażone w samoprzylepną klamrę, która pewnie i wygodnie obejmuje nadgarstek, ułatwiając zakładanie i zdejmowanie opaski.
Tak, nasze Opaski Cinta® są idealne do użytku na zewnątrz, są odporne na wilgoć i zużycie, co sprawia, że są niezawodnym rozwiązaniem w różnych warunkach pogodowych.
Ceny naszych Opasek Cinta® są zależne od wielkości zamówienia i obecności indywidualnego projektu. Staramy się zawsze oferować konkurencyjne ceny, dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Opinie Naszych Klientów