Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Opaski silikonowe z nadrukiem na rękę

Opaski silikonowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Znajdą zastosowanie np. na imprezach okolicznościowych w ramach selekcji. Często są również wykorzystywane przez szkoły i ośrodki kultury. Dzięki opaskom silikonowym w łatwy sposób możemy oznaczyć konkretne osoby, które np. przynależą do danej grupy. Opaski silikonowe również dobrze sprawdzają się w trakcie wycieczek i wyjazdów dla grup zorganizowanych. Opaski z silikonu mają bardzo atrakcyjny wygląd i są wprost niezniszczalne. Bardzo wiele osób zbiera do swoich prywatnych kolekcji opaski silikonowe i cieszy się ich niezawodnością.

 


Opaski silikonowe na rękę

Opaski silikonowe są bardzo dobrym wyborem na każdą imprezę. Będą także świetnym gadżetem, nośnikiem reklamowym dla biznesu oraz firmy np. w trakcie wydarzeń dla przedsiębiorców, czy eventów branżowych. W naszym sklepie online bez wychodzenia z domu możecie zamówić w natychmiastowym tempie określoną ilość opasek silikonowych. Zajmujemy się ekspresową dystrybucją opasek na terenie całej Polski i chcemy docierać do naszych klientów jak najszybciej. Wystarczy przesłać nam informację o wybranym kolorze ze specjalnej palety Pantone oraz opisać, co ma się znajdować na opasce, np. jaki tekst (najlepiej krótki), a my zajmiemy się resztą.

Opaski silikonowe z nadrukiem

Opaski silikonowe często są wykorzystywane w placówkach oświatowych, jak i miejscach kultury i rozrywki. Często opaski silikonowe są także popularne na basenach, siłowniach oraz strefach fitness. Dzięki zróżnicowanym kolorom możemy mieć bezpośredni wpływ na poziom bezpieczeństwa poprzez selekcję uczestników np. wydarzenia. Pozwoli to nam też na to, aby ograniczyć wpuszczanie np. na teren prywatny osób trzecich, które są niepowołane do przebywania w danym miejscu.