Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Opaski silikonowe z nadrukiem na rękę

Opaski silikonowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Znajdą zastosowanie np. na imprezach okolicznościowych w ramach selekcji. Często są również wykorzystywane przez szkoły i ośrodki kultury. Dzięki opaskom silikonowym w łatwy sposób możemy oznaczyć konkretne osoby, które np. przynależą do danej grupy. Opaski silikonowe również dobrze sprawdzają się w trakcie wycieczek i wyjazdów dla grup zorganizowanych. Opaski z silikonu mają bardzo atrakcyjny wygląd i są wprost niezniszczalne. Bardzo wiele osób zbiera do swoich prywatnych kolekcji opaski silikonowe i cieszy się ich niezawodnością.


Opaski silikonowe na rękę

Opaski silikonowe są bardzo dobrym wyborem na każdą imprezę. Będą także świetnym gadżetem, nośnikiem reklamowym dla biznesu oraz firmy np. w trakcie wydarzeń dla przedsiębiorców, czy eventów branżowych. W naszym sklepie online bez wychodzenia z domu możecie zamówić w natychmiastowym tempie określoną ilość opasek silikonowych. Zajmujemy się ekspresową dystrybucją opasek na terenie całej Polski i chcemy docierać do naszych klientów jak najszybciej. Wystarczy przesłać nam informację o wybranym kolorze ze specjalnej palety Pantone oraz opisać, co ma się znajdować na opasce, np. jaki tekst (najlepiej krótki), a my zajmiemy się resztą.

Opaski silikonowe z nadrukiem

Opaski silikonowe często są wykorzystywane w placówkach oświatowych, jak i miejscach kultury i rozrywki. Często opaski silikonowe są także popularne na basenach, siłowniach oraz strefach fitness. Dzięki zróżnicowanym kolorom możemy mieć bezpośredni wpływ na poziom bezpieczeństwa poprzez selekcję uczestników np. wydarzenia. Pozwoli to nam też na to, aby ograniczyć wpuszczanie np. na teren prywatny osób trzecich, które są niepowołane do przebywania w danym miejscu.

FAQ na temat opasek silikonowych:

Opaski silikonowe to gadżety wykonane z najwyższej jakości materiałów, używane m.in. na imprezach okolicznościowych do oznaczania uczestników, w szkołach, ośrodkach kultury czy na wycieczkach. Służą do oznaczenia konkretnej grupy ludzi.
Mogą być używane na różnych imprezach, wydarzeniach branżowych, w placówkach oświatowych, basenach, siłowniach czy strefach fitness.
Są atrakcyjne wizualnie, niemal niezniszczalne i wielu ludzi kolekcjonuje je.
Wystarczy wybrać kolor z palety Pantone i określić, jaki tekst ma się znajdować na opasce. Resztą zajmie się sklep.
Posiadają różne rozmiary, technikę nadruku typu sitodruk, trwałość nadruku do 3 miesięcy i różne metody płatności.
Silikon ma właściwości hipoalergiczne, jest odporny na różne czynniki takie jak wilgoć, zmiany temperatur czy promieniowanie UV.
Oferujemy własną produkcję, dowolny nadruk, krótki czas realizacji i darmowy projekt.
To specjalne opaski z dodatkową możliwością stworzenia wytłoczonego wzoru wypełnionego kolorem.
Są jeszcze bardziej personalizowane, posiadają różną szerokość oraz wykonane są z bezpiecznego silikonu.
Są trwałe, atrakcyjne, nadają się do personalizacji, a także są atrakcyjnym nośnikiem reklamowym.
To praktyczne i atrakcyjne gadżety, które pozwalają nosić klucze w sposób bezpieczny.
Idealnie sprawdzą się w parkach wodnych, basenach, klubach fitness czy miejscach, gdzie klienci korzystają z szafek.
Mogą służyć jako praktyczny sposób noszenia kluczy czy też jako gadżet reklamowy.
Są wygodne, funkcjonalne, można na nich dokonać nadruku numeru i są odporne na różne czynniki.
Tak, dzięki temu Twoje logo będzie prezentować się światu jeszcze częściej.

Opinie Naszych Klientów