Opaski dla klubów i barów

Opaski dla dzieci
Kontrola wstępu i identyfikacja uczestników – to tak samo istotny proces w zarządzaniu lokalem, jak i każdy inny, wymagający sprawnej organizacji i odpowiedniego wyposażenia. Dlatego właśnie coraz rzadziej spotykają się kluby i bary, których goście podczas większych imprez nie noszą specjalnych opasek identyfikacyjnych.

Jakie są rodzaje opasek kontrolnych dla klubów nocnych i barów

W zależności od materiału wyróżnia się opaski Tyvek® i Cinta®. Są to wodoodporne, jednokrotnego użycia opaski, posiadające dodatkowe możliwości ochrony i, co też bardzo ważne, dostępne w przystępnej cenie.

Jaka jest różnica pomiędzy Tyvek a Cinta?

Tyvek – to polimer. Opaski z tego tworzywa, choć i przypomina papier, jest znacznie mocniejsza niż nawet gruba tektura, może łatwo przetrwa nie tylko imprezę, ale także pełny wydarzeń 24-godzinny maraton festiwalowy. Przy czym opaskę kontrolną Tyvek nie można podrobić, ani przekazać komuś innemu. Inteligentny sposóbzapięcia pozwala na szybkie zamocowanie opaski na nadgarstku, ale w przypadku zdjęcia zostanie ona trwale uszkodzona. Na powierzchnię opaski Tyvek można nadrukować dowolny obraz lub kod kreskowy. Kodowanie nie tylko ułatwia proces identyfikacji, ale również daje możliwość zgromadzenia danych marketingowych. Do dyspozycji klientów Cintapunto są 20 opcji kolorów, dodatkowe środki zabezpieczające, maksymalnie krótkie terminy wykonania (nawet 1 dzień) oraz najniższe ceny w Polsce. Cinta® – to nasze autorskie opracowanie na bazie papieru syntetycznego o właściowościach, znacznie przewyższających Tyvek. Oznacza to, że opaska kontrolna Cinta® jest dużo mocniejsza i bardziej niezawodna! Dodatkowa warstwa kleju pozwala na użycie opaski w ciągu nawet kilku dni. Niewątpliwą zaletą tego materiału jest idealnie gładka powierzchnia, która pozwala wykonać opaskę w dowolnym kolorze i odcieniu lub z nadrukowanym zdjęciem. Wyrazista grafika i perforowane zapięcie wykluczają możliwość fałszerstwa. W celu dodatkowego zabezpieczenia opaski można indywidualnie numerować lub kodować. Istnieje możliwość nadruku ukrytego obrazu, który jest widoczny tylko w promieniach lampy UV.