Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Opaski Tyvek. Opaski wejściowe. Opaski identyfikacyjne.

Opaski na rękę Tyvek bez nadruku

Poszukujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Chętnie Ci pomogę!
Skontaktuj się ze mną telefoniczne +48 222 662 476 lub napisz na czat.
Posiadamy w katalogu 10'000+ artykułów do znakowania!

Opaski Tyvek, Opaski Cinta, opaski winylowe lub opaski materiałowe – to niezbędny dodatek do każdego eventu. Bez względu na to, czy jest to olbrzymi festiwal muzyczny, czy zamknięta impreza klubowa. Niezależnie od spodziewanej ilości gości, opaski do kontroli wstępu służą doskonałą pomocą w organizacji wstępu na teren imprezy. Dzięki nim mamy możliwość segregacji różnych grup gości – dziennikarzy, personelu, występujących artystów itp., a przy okazji zabezpieczamy się też przed działaniem oszustów.


Oprócz tego, identyfikacja za pomocą koloru lub nadruku znacząco ułatwia uczestnikom imprezy odnalezienie odpowiednich strefy, do których mają wykupione bilety. W ten sposób kibice zawsze szybko znajdą swój sektor, a uczestnicy koncertu – odpowiedniej dla swojego biletu strefy w hali koncertowej.
 
Oferta opasek Cintapunto – to gwarancja sprawnie i bezpiecznie zorganizowanego ruchu uczestników Twojej imprezy. W naszej ofercie znajdziesz:
  1. Bogaty wybór kolorów, pozwalający dobrać dowolne rozwiązanie kolorystyczne, indywidualne dla każdego eventu.
  2. Wybór materiału opasek wejściowych: Tyvek, Cinta, PVC.
  3. Zaawansowaną ochronę przed oszustami: opasek nie da się zdjąć i przekazać innej, niemożna ich też podrobić – dzięki indywidualnemu numerowaniu każdej opaski jest to po prostu niemożliwe.
  4. Przystępne ceny, elastyczny system zniżek dla stałych klientów.
  5. Realizację zamówień w terminie już od 1 dnia.
  6. Najszybszą dostawę do dowolnego kraju na świecie.
W Cintapunto robimy opaski identyfikacyjne dzięki którym masz pewność bezpieczeństwa i porządku podczas imprezy, a Twoi goście – gwarancję beztroskiej zabawy.