Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Breloki reklamowe

Brelok sublimacyjny z nadrukiem jednostronnym

Poszukujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Chętnie Ci pomogę!
Skontaktuj się ze mną telefoniczne +48 222 662 476 lub napisz na czat.
Posiadamy w katalogu 10'000+ artykułów do znakowania!

Wiele osób postrzega gadżety marketingowe jako zbędne i całkowicie bezużyteczne przedmioty, ale dzięki brelokom reklamowym można diametralnie zmienić ten punkt widzenia! Dzięki breloczkom przypinanym do kluczy można z łatwością znaleźć niezbędne przedmioty, które niejednokrotnie mogą się łatwo zgubić np. w damskiej torebce lub saszetce wypełnionej wieloma innymi rzeczami.


Breloki reklamowe producent Cintapunto

Niewielki i zarazem poręczny rozmiar breloków nie wiąże się z potrzebą dużej ilości miejsca. W ofercie dostępne są produkty wykonane z silikonu, materiałowe z nadrukiem sublimacyjnym oraz wyjątkowe breloczki 3D, które pozwolą jeszcze skuteczniej zareklamować producenta lub jego usługę.

Wszystkie breloki reklamowe z nadrukiem mają opcję personalizacji pod konkretne zamówienie –samodzielnie można określić szerokość taśmy i jej kolor, rodzaj karabińczyka lub po prostu wgrać własne logo bądź projekt. Z całą pewnością produkt zostanie dostosowany do Twoich potrzeb, aby spełniał zadanie skutecznego narzędzia marketingowo-promocyjnego. 

Opinie Naszych Klientów