info@cintapunto.pl

Opaski Tyvek wyprodukowane w Polsce. Tanio i ekspresowo

W Cintapunto projektujemy i produkujemy identyfikacyjne opaski koncertowe każdego rodzaju. Opaski na rękę Tyvek z pełnokolorowym nadrukiem loga lub tekstu u nas zamówisz w ekspresowym tempie.

Ponieważ nie jesteśmy zwykłym pośrednikiem, tylko producentem zlokalizowanym w Polsce,  zapewniamy naprawdę ekspresową realizację zamówień. Dotyczy to zarówno produktów z magazynu, jak i tych robionych na zamówienie.

Tanie i jakościowe opaski na rękę na naszym magazynie dostępne od ręki w 12 kolorach, wystarczy nadrukować logo lub tekst, i otrzymasz zamówienie już na 2 dzień roboczy! Możesz także zamówić opaski na nadgarstek z pełnokolorowym nadrukiem dowolnego obrazu lub zdjęcia.

Nie sprowadzamy towaru z Chin ani ze Stanów – nasz zakład produkcjny oraz drukarnia znajdują się dosłownie w zasięgu ręki. Zamawiając u nas opaski identyfikacyjne na swoją imprezę, masz pewność, że otrzymasz je w najkrótszym możliwym terminie.

Dzięki korzystnej lokalizacji Cintapunto wraz z szybkością realizacji zamówień gwarantujemy także najniższą możliwą cenę przy doskonałym poziomie jakości.

Oprócz opasek Tyvek w naszej ofercie znajdziesz także smycze, numery startowe oraz tekstylne opaski na nadgarstek, refleksyjne bransoletki z folii PCV, opaski z vinylu oraz silikonu. A gdybyś potrzebował nietypowych rozwiązań w zakresie kształtu lub przeznaczenia wyrobów z tych materiałów (na przykład numerki bagażowe), z przyjemnością zaprojektujemy i zrobimy je dla Ciebie indywidualnie.

W naszej ofercie – opaski koncertowe z Tyvek z nadrukiem loga, kodów kreskowych lub QR, a także pełnowwartościowych obrazków, także z możliwością pozostawienia miejsca do ręcznego podpisu.

Opaski koncertowe Tyvek, producent Cintapunto, Warszawa. Patrz też nasze opaski oraz bransoletki z grawerem na allegro.

WordPress Themes