info@cintapunto.pl

Opaski Cinta. Nadaje się do zadruku na zwykłej drukarce laserowej.

 

Dlaczego warto wybrać opaski z materiału Cinta, a nie Tyvek.

1) Gładka, przyjemna w dotyku tekstura.
2) O 15% bardziej wytrzymały materiał, niż Tyvek.
3) O 45% bardziej trwałe zapięcie klejowe.
4) Piękne, nasycone kolory.
5) Fotograficzna jakość nadruku loga i tekstu.
6) Nadaje się do zadruku na zwykłej drukarce laserowej.
7) 100% gwarancji przed podróbką – jesteśmy jedynym na świecie producentem opasek Cinta.

Opaski Cinta – to niedrogi, ale wielokrotnie bardziej atrakcyjny odpowiednik bransoletek Tyvek. Materiał Cinta był specjalnie stworzony, aby wyeliminować wszystkie niedoskonałości Tyvek.

W odróżnieniu od włóknistego, bąbelkowego Tyvek, Cinta ma gładką strukturę, która utrzymuje spójność z klejem o 45% dłużej, niż Tyvek w tych samych warunkach.

Cinta jest także o 15% bardziej wytrzymały od Tyvek. Dlatego daje 100% gwarancji, że nie da się zdjąć i przekazać innej osobie opaskę bez jej zniszczenia. W przypadku Tyvek to jednak jest możliwe.

Gładka, błyszcząca powierzchnia opasek Cinta pozwala nanosić farbę bardziej równomiernie, bez charakterystycznych dla Tyvek smug. Dzięki temu opaski Cinta jako jedyne pozwalają osiągnąć doskonałej fotograficznej jakości nadruku. I co najfajniejsze, taki nadruk można zrobić na zwykłej biurowej drukarce laserowej, łatwo i szybko tworząc atrakcyjne bransoletki we własnym zakresie.

Cintapunto – to jedyny na świecie producent bransoletek z Cinta. Wybierając nasze opaski Cinta, masz 100% gwarancji oryginalności towaru, którą zapewnia własna technologia niedostępna innym producentom. Opaski Cinta z Twoim logo, kodem kreskowy lub dowolnym innym obrazem – to pełne zabezpieczenie przed dostępem na Twoje wydarzenie nieupoważnionych osób, a więc też przed stratą pieniędzy, która mogłaby z tego wypłynąć.

WordPress Themes