Opaski dla dzieci

Opaski dla dzieci

Dzieci uwielbiają opaski. A więc prawidłowo dobrane gadżety tego typu – to łatwy i skuteczny sposób, aby zaprzyjaźnić się z tymi małymi odbiorcami.

Jakie powinny być opaski dla dzieci

Bezpieczeństwo, jakość, właściwości hypoalergiczne – oto główne wymagania do produktów dziecięcych, i jednocześnie (przy użyciu soczystych kolorów) składniki sukcesu produktów dla dzieci. W naszym asortymencie także znajdziesz atrakcyjne opaski dla dzieci o rozszerzonej funkcjonalności – z dodaniem efektu odblasku lub impregnatu odstraszającego owady.

Jakie są opaski dziecięce

Ze względu na materiał opaski dziecięce dzielą się na:

  1. Odblaskowe opaski typu slap dla dzieci – to giętkie płytki stalowe pokryte folią odblaskową PCV. Efekt odblasku takich opasek czyni je idealnym gadżetem zapewniającym bezpieczeństwo dzieciaków w ciemności. W formie rozłożonej opaska występować jako linijka lub zakładka do książki, a po lekkim uderzeniu nią o nadgarstek zamienia się w doskonałą bransoletkę. Charakterystyczne kliknięcie (tzw. slap w języku angielskim) robi niesamowite wrażenie, które uwielbiają zarówno i dzieci, i dorośli. Odblaskowa folia PCV jest dostępna w 35 kolorach.
  2. Opaski winylowe są lubiane dzięki jaskrawymi kolorom i stylowemu wyglądowi. Regulowane zapięcie pozwala z doskonałą wygoda noszenia je na nadgarstku, nie martwiąc się o zaginięci nawet podczas zabaw wodnych. Nic więc dziwnego, że winyl jest często używany w centrach rozrywki, basenach i w parkach wodnych. Paleta zawiera 18 kolorów, w tym „złoto”, „srebro” i 4-hologramowy.
  3. Dziecięce opaski silikonowe. Kolorowe opaski silikonowe stały się prawdziwym kultem wśród dzieci na całym świecie. Te zabawki dzieciaki chętnie kolekcjonują, wymieniają między sobą, dają przyjacielom jako prezent lub upominek, używają jako narzędzia we wszelakich grach i nie tylko. Właściwości hipoalergiczne i elastyczność czynią silikon niezastąpionym materiałem do produkcji opasek dla dzieci. Wśród niezaprzeczalnych zalet opasek silikonowych znajdują się także trwałość i możliwość szerokiego zastosowania reklamowego.
  4. Opaski przeciw owadom – niezastąpiona rzecz w sezonie letnim, która swój efekt zawdzięcza obróbce olejkiem palczatki szlachetnej. Jest to naturalny i bezpieczny dla człowieka w każdym wieku środek odstraszający owady. Skutecznie odstrasza muchy, kleszcze, komary i inne niepokojące stwory.

Umieszczanie nazw marek na opaskach dla dzieci

Opaska będzie doskonałym prezentem dla dzieci w każdym wieku. Potężny zakres zastosowań, niskie koszty, dostępność różnych materiałów i kolorów sprawiają opaski doskonałym nośnikiem reklamowym. Ważne jest, by liczyć się z tym, że efekt reklamowy w dużym stopniu zależy od jakości wykonania. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zakup opasek bezpośrednio od producenta. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić na kosztach, otrzymując prawdziwie indywidualny produkt, ale również uzyskać gwarancję jakości oraz szybkiej i sprawnej obsługi ewentualnych reklamacji.