Ważne szczegóły udanej imprezy firmowej

Ważne szczegóły udanej imprezy firmowej

Firmowa impreza integracyjna – to najlepszy powód, żeby w ciepłej i luźnej atmosferze, “bez krawatów” zebrać się w gronie współpracowników, zapomnieć na chwilę o raportach i rutynie i poddać się małej zabawie. Atmosfera, jaką uda nam się stworzyć podczas imprezy w dużym stopniu zależy od tego, jak ją zorganizujemy. Niektóre małe na pierwszy rzut oka szczegóły potrafią bez zbędnych wydatków podnieść humor, wywołać przyjemne emocje i pozostawić ciepłe wspomnienia po imprezie.

Zaproszenia

Typowo korporacyjne słowne lub mailowe zaproszenia – to zbyt formalne podejście, które ma mało wspólnego z duchem świąt. Zamiast wysyłania maili można rozdać pracownikom oryginalne opaski lub bransoletki, które później posłużą jako wejściówki na imprezę, jeżeli prowadzimy ją poza biurem. Opaski mogą być wyposażone w nadrukowane teksty lub grafiki z informacją o miejscu i terminie imprezy. Poza tym bransoletka – to wspaniały upominek. Mnóstwo rodzajów opasek i bransoletek znajdziecie w ofercie CintaPunto.

Świąteczna atmosfera

Z dobrą świąteczną zawsze kojarzą nam się konfetti. Niezależnie od wieku, płci bądź statusu, wszyscy mimo woli czujemy tą dziecięcą radość, kiedy lecą spod sufitu piękne błyszczące ścinki. Najlepszą opcją dla imprezy w biurze są srebrne konfetti, które nie zostawiają po sobie śladów na meblach i podłodze, nawet jeżeli podczas zabawy ktoś przypadkiem wyleje na nie jakiś płyn.

Nie przesadzajmy

Bądźmy ostrożni w wyborze napojów. Aby po imprezie zostały tylko przyjemne wspomnienia, bez wstydliwych niespodzianek, zostawmy mocne alkohole na inną okazję. Drinki, zwłaszcza te co się pije na szoty, nie są też słuszną opcją. Najlepszy wybór dla imprezy firmowej, to piwo, wino, cydr, szampany albo poncz. Pamiętajmy też o tym aby dogodzić tym osobom, kto nie pije alkoholu – warto dla nich zamówić lub przygotować lemoniady albo bezalkoholowe koktajle.

Zdjęcia na pamięć

Najlepszy czas na zdjęcia – to pierwsze 2-3 godziny imprezy. Wybierając ten czas, mamy pewność, że nie powstaną zdjęcia, o których potem chcielibyśmy zapomnieć. Znakomity pomysł – to poprosić fotografa o użycie kamery typu “polaroid’, aby gotowe zdjęcia można było zobaczyć tuż na miejscu. Taką kamerę można pożyczyć lub w inny sposób załatwić na własną rękę. Żyjemy w świecie sieci społecznościowych, więć genialną opcją jest zrobić wspólny hashtag dla Facebooka oraz Instagrama, dzięki czemu pracownicy będą mogli dzielić się zdjęciami między sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *