Opaski dla parków wodnych

Opaski dla parków wodnych

Park wodny – to miejsce, w którym brak porządku, oprócz zwykłych niedogodności, może spowodować także niebezpieczeństwo dla zdrowia i majątku klientów, zwłaszcza tych najmniejszych. Dlatego opaski na rękę – to niezastąpiony w swojej prostocie, efektywności i taniości środek, rozwiązujący problem tego ryzyka. Uniwersalność funkcji opasek pozwala także zorganizować kontrolę dostępu do różnych stref terenu parku wodnego, segregację wiekową odwiedzających, ochronę ich mienia, a nawet bezgotówkowe rozliczanie się za dodatkowe usługi. Wszystko zależy tylko od doboru właściwych opasek.

Opaski dla parków wodnych – co warto wiedzieć

W wodnym środowisku główne wymagania dla będących w ciągłym kontakcie ze skórą opasek – to odporność na wilgoć i właściwości hipoalergiczne materiału. Dlatego optymalnym rozwiązaniem będą opaski winylowe, opaski Tyvek oraz opaski silikonowe. Każda taka opaska – to lekki, stylowy i imponujący każdemu klientowi gadżet, jednocześnie ułątwiający życie organizatorom terenu.

Jednorazowe a wielorazowe opaski kontrolne dla parków wodnych

Najpopularniejszą opcją wśród jednorazowych opasek są te z materiału Tyvek. To niedrogi, ale przy tym wystarczająco wytrzymały dla wodnych zabaw pasek polimeru, wyposażony w mocne perforowane zapięcie na końcu. Takie zapięcie uniemożliwia zdejmowanie opaski bez jej zniszczenia, eliminując powtórne użycie lub przekazanie innej osobie. Opaski Tyvek dla basenów i parków wodnych dostępne są w palecie aż 20 kolorów z mozliwością nadruku loga, kodu kreskowego czy innych przydatnych informacji, lub nawet pełnowartościowego obrazu. Opaski z winylu wyróżnia jeszcze większa wytrzymałość oraz jaskrawy, stylowy wygląd, dzięki któremu trafiają one często do kolekcji upominków. Winylowe opaski również są wyposażone w regulowane klejowe zapięcie chroniące przed powtórnym użyciem. Do wyboru dostępne są 18 kolorów, w tym neonowy, złoty, srebrny bądź nawet hologramowy. Gładsza powierzchnia winylowych opasek pozwala uzyskać naprawdę niesamowitej jakości nadruku tekstu, loga lub obrazu, tworząc unikatowy, długowieczny i zapadający w pamięć gadżet Opaski silikonowe RFID parków wodnych. RFID (Radio Frequency Identification)  – to skórót oznaczający „identyfikację fal radiowych”. Jest to technologia rozszerzająca funkcjonalność opasek, robiąc z nich także lokalny środek płatności do rozliczania się za dodatkowe usługi na terenie parku wodnego. Zasięg sygnału tych opasek wynosi od 10 cm aż do 300 metrów. Ułatwia to kontrolę wstępu do strefy fitnes, sauny, baru z napojami lub dostępu do przechowywalni. Bezpieczne dla alergików, niezwykle wytrzymałe opaski z silikonu także posiadają szerokie możliwości dekorowania, zachowując idealny wygląd nawet przez kilka lat. Bransoletki z chipem RFID mogą być produkowane zarówno dla jednokrotnego, jak i wielokrotnego użytku.