Opaski silikonowe dla dzieci

Opaski silikonowe dla dzieci

OPASKI SILIKONOWE W SŁUŻBIE BEZPIECZEŃSTWA NAJMŁODSZYCH

Opaski silikonowe na rękę stały się ostatnio nie tylko popularnym nośnikiem reklamowym, ale też bardzo przydatnym i funkcjonalnym elementem identyfikacyjnym, który może podwyższyć poziom bezpieczeństwa np. w placówkach oświaty. Zamawiając opaski identyfikacyjne na rękę dla dzieci podniesiesz ich bezpieczeństwo i swój komfort pracy. Opaski silikonowe z nadrukiem informującym, której szkoły uczniem jest dziecko pozwolą uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji zarówno opiekunom, jak i dzieciom w sytuacji zagubienia się malucha.
Dodatkowo opaski silikonowe mogą być wykonane w dowolnym kolorze palety Pantone. Wśród najmłodszych wyjątkowym zainteresowaniem cieszą się kolory jaskrawe – opaski dla dzieci w takich odcieniach są też lepiej widoczne z daleka, co ułatwia też identyfikację dzieci przy wejściu do szkoły, czy innej placówki. Taki zabieg zminimalizuje ryzyko wpuszczenia do szkoły osób niepowołanych.

Opaski silikonowe dla dzieci

WYCIECZKI SZKOLNE

Opaski na rękę dla dzieci świetnie sprawdzają się także podczas wycieczek! Są odporne na warunki atmosferyczne a także uszkodzenia mechaniczne, a jak wiemy dzieciom fantazji nie brakuje 🙂 Silikonowe opaski często znajdują zastosowanie podczas szkolnych wyjść na basen, czy też do parku wodnego – są odporne na działanie wody – nie tracą koloru ani nie zmywają się z nich napisy, które poza tradycyjnym nadrukiem mogą być również wytłoczone.

Opaski silikonowe dla dzieci
Opaski silikonowe dla dzieci

OPASKI NA RĘKĘ DLA DZIECI WPROWADZAJĄ ŁAD I POPRAWIAJĄ ORGANIZACJĘ

Podczas obozów językowych opaski dla dzieci na rękę sprawdzą się również jako prosty i funkcjonalny sposób na przyporządkowanie dzieci do odpowiednich grupy rówieśników stosownie do np. zaawansowania znajomości języka obcego. Opaski przydają się też podczas wycieczek szkolnych, kolonii, czy zawodów sportowych.

OPASKI SILIKONOWE Z WŁASNYM NAPISEM – WYJĄTKOWA PAMIĄTKA

Warto pamiętać, że silikonowe opaski na rękę mogą być też doskonałą pamiątką z tego typu wydarzeń. Dzięki niezwykłej trwałości materiału opaski na rękę silikonowe pozostaną w nienaruszonym stanie jeszcze dłuugo po evencie? Ponadto, dzięki swojej miękkiej i miłej w dotyku strukturze oraz wspominanej wielobarwności opaski silikonowe są często i chętnie kolekcjonowane przez najmłodszych.
Opaski silikonowe z własnym napisem są zatem znakomitym sposobem na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w szkole, ułatwienie grupowania dzieci przy okazji wycieczek lub zawodów, zapewnienie pamiątek z wyjątkowych wydarzeń.

Opaski silikonowe dla dzieci

WŁAŚCIWOŚCI

Dodatkowo silikon ma szereg zalet charakteryzujących także metale szlachetne, z tym tylko, że jest o wiele od nich tańszy. Ponadto, wytrzymuje on długie użytkowanie, ma właściwości hipoalergiczne, jest odporny na wilgoć, mróz, promieniowanie UV, zmiany temperatur i oddziaływanie mechaniczne.
Warto dodać, że zamawiając u nas nie narażasz się na dodatkowe koszty, czy pośredników – jesteśmy producentem i sami produkujemy opaski silikonowe z nadrukiem, dzięki czemu Twoje zamówienie możesz odebrać już w ciągu 2 dni roboczych!

Opaski silikonowe dla dzieci
Opaski silikonowe dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *