info@cintapunto.pl

Opaski koncertowe z Polski – tanio i ekspresowo.

 

W Cinetapunto projektujemy i produkujemy tekstylne opaski koncertowe i festiwalowe każdego rodzaju. Opaski na rękę z Twoim logo lub tekstem, haftowanym bądź drukowanym u nas zamówisz w ekspresowym tempie.

Ponieważ nie jesteśmy zwykłym pośrednikiem, tylko producentem zlokalizowanym w Polsce,  zapewniamy naprawdę ekspresową realizację zamówień. Dotyczy to zarówno produktów z magazynu, jak i tych robionych na zamówienie.

Nie sprowadzamy towaru z Chin ani ze Stanów – nasz zakład produkcjny oraz drukarnia znajdują się dosłownie w zasięgu ręki. Zamawiając u nas opaski identyfikacyjne na swoją imprezę, masz pewność, że otrzymasz je w najkrótszym możliwym terminie.

Dzięki korzystnej lokalizacji Cintapunto wraz z szybkością realizacji zamówień gwarantujemy także najniższą możliwą cenę przy doskonałym poziomie jakości.

Oprócz materiałowych opasek w naszej ofercie znajdziesz także smycze, numery startowe oraz imprezowe bransoletki z Tyvek, folii PCV, vinylu i silikonu. A gdybyś potrzebował nietypowych rozwiązań w zakresie kształtu lub przeznaczenia wyrobów z tych materiałów (na przykład numerki bagażowe), z przyjemnością zaprojektujemy i zrobimy je dla Ciebie indywidualnie.

W naszej ofercie – tekstylne opaski festiwalowe w pełnokolorowym nadrukiem dowolnej treści, lub z haftowanym tekstem bądź logo, gdzie masz do wyboru 8 kolorów.

Opaski koncertowe producent Cintapunto.

WordPress Themes