Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Gadżety reklamowe z PVC dla Twojej firmy

Breloki reklamowe 3D z PVC

Poszukujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Chętnie Ci pomogę!
Skontaktuj się ze mną telefoniczne +48 222 662 476 lub napisz na czat.
Posiadamy w katalogu 10'000+ artykułów do znakowania!

Posiadamy w ofercie gadżety reklamowe z PVC:

  • Breloki reklamowe z PVC
  • Magnesy reklamowe z PVC
  • Zawieszki na bagaż z PVC

Gadżety reklamowe z PVC

Zawieszki na bagaż z PVC

Spersonalizuj

Gadżety reklamowe z PVC

Magnesy reklamowe 3D z PVC

Spersonalizuj

Breloki reklamowe z PVC

Gdy mówimy "gadżety reklamowe z PVC" od razu na myśl przychodzą breloki, które są niewątpliwie jednym z najpopularniejszych gatunków upominków reklamowych. Dlatego u nas zamówisz firmowe breloki w dowolnych wymiarach i kształcie. Produkujemy je według unikatowej technologii, która zapewnia niepowtarzalną jakość, wyraziste, nasycone kolory oraz fascynującą fakturę plastiku PVC. Co ważne, zachowuje ona atrakcyjność przez długie lata.

Brelok z PVC jest wspaniałym dodatkiem nie tylko do kluczy, ale również do torby, plecaka lub ubrania. Dlatego breloki z Twoim logo, to doskonały pomysł na indywidualny gadżet promocyjny, z którym Twoi klienci lub partnerzy nigdy się nie rozstaną! Oczywiście projekt wykonami dla Ciebie gratis :)

Magnesy reklamowe z PVC

Magnesy są najszybciej zyskującymi popularność rodzajami upominków z plastiku PVC. Nasze magnesy reklamowe produkujemy sami. Idealnie nadają się do mocowania notatek na lodówkę, obudowę komputera lub każdą inną powierzchnię metalową. Jest to jeden z rzadkich przykładów naprawdę przydatnych gadżetów reklamowych, które przez długi czas posłużą swoim posiadaczom. A jakby tego było mało będą codziennie przypominać im o Twojej firmie! Ładny, przykuwający uwagę magnes idealnie wpasuje się w dowolne wnętrze, dzięki czemu nie będzie nawet postrzegany jako nośnik reklamy. Magnesy reklamowe z twoim logo – to na pewno wspaniały prezent, który dzięki niezwykle nasyconym kolorom oraz trójwymiarowości obrazu niewątpliwie przyjemnie zaskoczy Twoich klientów i partnerów.

Zawieszki na bagaż z PVC

Elastyczne identyfikatory na bagaż z karteczką do zapisania danych teleadresowych pomogą twoim klientom odzyskać bagaż w razie jego zagubienia. Identyfikator zapinany jest za pomocą wygodnego w użyciu paska. Oczywiście mogą być wykonane w dowolnym kolorze i z dowolnym nadrukiem.

Opinie Naszych Klientów