Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kubki reklamowe z nadrukiem

Kubki reklamowe to jeden z najbardziej popularnych nośników reklamowych współczesnych czasów. Kubki na napoje zimne czy ciepłe wciąż są modne i nic zapowiada, by w najbliższym czasie na rynku gadżetów reklamowych pojawiło się coś równie uniwersalnego i ponadczasowego. Kubki reklamowe z nadrukiem wykonane z najwyższej jakości materiału są bardzo trwałe i doskonale nadają się do częstego mycia w zmywarce. Kubki z nadrukowaną reklamą Twojej firmy, biznesu, czy logo będą również doskonałym prezentem na każdą okazję dla nowych lub stałych klientów. Z pewnością sprawią, że Twój poziom wiarygodności, jak i profesjonalizmu wzrośnie. Zamów teraz kubki reklamowe dokładnie takie jak lubisz bez ograniczeń.


Kubki reklamowe z nadrukiem logo firmy

Kubki reklamową są fantastycznym nośnikiem reklamowym dla każdego biznesu. To ponadczasowy, wciąż pożądany gadżet, który często jest kolekcjonowany przez wiele osób. Przedsiębiorcy na starcie działalności chętnie inwestują w produkcję kubków z logotypem lub sloganem firmy, aby podbić rangę profesjonalizmu wśród swoich klientów. Kubki reklamowe doskonale przydadzą się także wewnątrz organizacji dla pracowników w ramach programy motywacyjnego.

Kubki reklamowe - personalizowany nośnik promocyjny

W naszym sklepie online można zamówić bez wychodzenia z domu wiele rodzajów kubków reklamowych w różnych kolorach, kształtach. Najczęściej wybierane są kubki reklamowe o pojemności 300 ml w kolorze białym. Biały kolor daje duże poczucie przestrzeni do zagospodarowania np. pod logo firmowe, slogan lub hasło związane z biznesem albo motywacyjny cytat. Często klienci pytają także o kubki z fantazyjnym uchem i kolorowym środkiem. Nasze kubki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, w pełni ekologiczne i bezpieczne. Można je spokojnie myć w zmywarce bez obaw o zarysowania, czy zadrapania. W swojej ofercie posiadamy:
  • białe kubki reklamowe z nadrukiem
  • kubki reklamowe z nadrukiem z kolorowym środkiem
  • kubki reklamowe białe z kolorowym środkiem i uchem

Opinie Naszych Klientów