Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Opaski koncertowe, opaski materiałowe

Opaski koncertowe z nadrukiem

Poszukujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Chętnie Ci pomogę!
Skontaktuj się ze mną telefoniczne +48 222 662 476 lub napisz na czat.
Posiadamy w katalogu 10'000+ artykułów do znakowania!

Opaski koncertowe tekstylne materiałowe możesz wykorzystać podczas festiwali, koncertów, imprez. Zwłaszcza tych, trwających kilka dni ponieważ nadają się do długotrwałego użytkowania. Nadadzą one wydarzeniu bardziej klasyczny, elegancki wygląd, a dla ich użytkowników będą bardziej komfortowe od opasek plastikowych.


Dzięki temu, że wygląd opasek z tkaniny możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb, jesteś w stanie stworzyć wyjątkowy projekt, którego nikt inny nie będzie miał. To sprawia, że opaski materiałowe stają się świetną pamiątką, którą uczestnicy wydarzenia będą chcieli nosić jeszcze długo po jego zakończeniu. 

W Cintapunto projektujemy i produkujemy tekstylne opaski koncertowe i festiwalowe każdego rodzaju. Opaski na rękę z Twoim logo lub tekstem, haftowanym bądź drukowanym u nas zamówisz w ekspresowym tempie.

Ponieważ nie jesteśmy zwykłym pośrednikiem, tylko producentem zlokalizowanym w Polsce,  zapewniamy naprawdę ekspresową realizację zamówień. Dotyczy to zarówno produktów z magazynu, jak i tych robionych na zamówienie.

Opaski tekstylne swój atrakcyjny wygląd zawdzięczają nadrukowi metodą haftu komputerowego dostępnego w 8 kolorach. 

Inną opcją jest naniesienie na nie nadruku wielokolorowego „full-colour CMYK". 

W odróżnieniu od opasek silikonowych lub plastikowych opaski tekstylne wykonane są z tkaniny, co pozwala skórze oddychać.

Do opasek materiałowych zazwyczaj stosuje się plastikowe lub metalowe zapięcia, które są jednorazowe - po założeniu na rękę opaska nie może być ponownie wykorzystana bez jej uszkodzenia. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia pełną identyfikację przy jednoczesnym komforcie podczas noszenia miękkiej i estetycznej opaski materiałowej. Możliwe jest też zastosowanie koralików wielorazowego użytku.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz Naszej polityki przetwarzania plików cookie.