Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Smycze reklamowe

Brelok sublimacyjny standard z jednym szwem

Poszukujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Chętnie Ci pomogę!
Skontaktuj się ze mną telefoniczne +48 222 662 476 lub napisz na czat.
Posiadamy w katalogu 10'000+ artykułów do znakowania!

Nasze smycze reklamowe są bardzo skutecznym gadżetem reklamowym. Smycze reklamowe charakteryzują się perfekcyjną jakością nadruku, który jest trwały i czytelny. Druk sublimacyjny pozwala udekorować je dowolnym motywem w nasyconych kolorach na całej powierzchni taśmy. Motyw nadruku jest „wtopiony” w materiał taśmy, dzięki czemu uzyskuje doskonałą trwałość i odporność na wytarcie. Ta specjalna technologia druku sprawia, że na smyczach można zamieścić nawet zdjęcia!


Smycze reklamowe mogą być wyposażone w karabinek lub w karabinek i uchwyt na komórkę. Istnieje też możliwość wyposażenia smyczy w złączkę dzięki której część smyczy można z niej odpiąć i używać osobno.

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ SMYCZY REKLAMOWYCH

Smycze reklamowe są praktycznym i wielofunkcyjnym gadżetem biurowym. Nadają profesjonalnego wizerunku pracownikom, ale też są wygodnym mocowaniem dla identyfikatorów, kluczy, czy pendrive’ów. Smycze są również nieodłącznym elementem wszelkiego rodzaju konferencji, targów, eventów. Ich uczestnicy chętnie zabierają je ze sobą, dzięki czemu logo Twojej firmy naniesione na smycz towarzyszy im również po zakończeniu spotkania, w różnych sytuacjach codziennych.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz Naszej polityki przetwarzania plików cookie.