Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Smycze reklamowe z nadrukiem

Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyjątkowym asortymentem smyczy reklamowych i smyczy z nadrukiem. Smycze reklamowe cieszą się niezmienną popularnością w firmach, stanowiąc idealny upominek dla stałych klientów czy jako podziękowanie za aktywne uczestnictwo w eventach, takich jak Targi Pracy. Dzięki zastosowaniu druku sublimacyjnego, gwarantujemy nieskazitelną jakość i trwałość nadruku, sprawiając, że nasze smycze są odporne na wytarcia mechaniczne. Są nie tylko doskonałym nośnikiem reklamy, ale także praktycznym rozwiązaniem w biurze, pomagającym zorganizować klucze czy identyfikatory. Dostosowując się do Twoich potrzeb, produkujemy je na indywidualne zamówienie. Wybierz nasze smycze jako profesjonalny gadżet biznesowy i wzmocnij relacje z klientami oraz pracownikami. Zamów już dziś!


Smycze reklamowe - najlepszy nośnik promocji dla Twojego biznesu

Smycze reklamowe mogą być w pełni personalizowane dla każdego klienta wedle jego potrzeb. Staramy się podejść do każdego klienta w pełni indywidualnie, aby stworzyć najwyższej jakości gadżety służące do promocji firmy i biznesu. Wiemy doskonale, że wiele osób, uczestników imprez muzycznych, klubowych chętnie kolekcjonuje smycze reklamowe, które są swoistym nośnikiem reklamy oraz pozytywnych wspomnień. Smycze reklamowe dostępne w naszym sklepie online są niezwykle trwałe i są odporne na uszkodzenia oraz zmatowienia, dzięki temu będzie można cieszyć się ich trwałością przez wiele lat.

Smycze reklamowe - łatwość użytkowania

Smycze reklamowe dostępne w naszym sklepie online bez wychodzenia z domu, czy biura firmy są stworzone tak, aby były łatwe w użyciu, trwałe i intuicyjne. Smycze bardzo dobrze sprawdzają się w zestawieniu z identyfikatorami np. plastikowymi lub kartami uczestnika. Wystarczy zapiąć identyfikator na sprytny haczyk i gotowe. Smycze reklamowe w takiej formie są nieodłącznym gadżetem wszystkich konferencji, spotkań biznesowych oraz eventów branżowych.

Często Zadawane Pytania

Stosujemy druk sublimacyjny, który zapewnia nieskazitelną jakość i trwałość nadruku, sprawiając, że nasze smycze są odporne na wytarcia mechaniczne.
Tak, jesteśmy w stanie wyprodukować smycze reklamowe na indywidualne zamówienie, dostosowując się do Twoich potrzeb i preferencji.
Standardowy czas realizacji zamówienia to 7 dni roboczych, ale oferujemy również opcje ekspresowej realizacji – w ciągu 3 dni roboczych lub nawet na następny dzień.
Minimalna ilość zamówienia wynosi 20 sztuk. Maksymalna ilość jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.
Tak, nasze smycze reklamowe są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia oraz zmatowienia, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat.
Oferujemy smycze reklamowe w różnych rozmiarach (10x900mm, 15x900mm, 20x900mm, 25x900mm) i kolorach (Panton, CMYK), co pozwala na pełną personalizację produktu.
Do smyczy reklamowych oferujemy różne akcesoria, takie jak karabińczyki, kółka, uchwyt GSM, bezpieczniki, klamerki, szeleki, łeżki, beczułki czy kieliszki.
Tak, gwarantujemy, że logo na smyczy reklamowej będzie pełne, bez ucięć, a także bez przeszyć na logotypach, co zapewnia profesjonalny wygląd.
Akceptujemy różne metody płatności, takie jak Blik, karta kredytowa, online banking oraz przelew bankowy.
Tak, zazwyczaj termin dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych od momentu zrealizowania zamówienia.

Opinie Naszych Klientów