Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Smycze reklamowe z nadrukiem

Smycze reklamowe to bardzo popularny od lat gadżet, który cieszy się ogromną popularnością w wielu firmach. Idealnie sprawdzają się jako drobny upominek np. dla stałych klientów, często są też wykorzystywane np. na Targach Pracy jako mały upominek za zaangażowanie przy wypełnianiu formularzy rekrutacyjnych. Stosujemy druk sublimacyjny na smyczach reklamowych, aby zapewnić klientom wysoką jakość wykonania oraz trwałość na wiele lat. Nasze smycze reklamowe są w pełni odporne na wytarcia mechaniczne. Są także bardzo praktycznym gadżetem w każdym biurze, które pozwoli uporządkować np. klucze.


Smycze reklamowe - najlepszy nośnik promocji dla Twojego biznesu

Smycze reklamowe mogą być w pełni personalizowane dla każdego klienta wedle jego potrzeb. Staramy się podejść do każdego klienta w pełni indywidualnie, aby stworzyć najwyższej jakości gadżety służące do promocji firmy i biznesu. Wiemy doskonale, że wiele osób, uczestników imprez muzycznych, klubowych chętnie kolekcjonuje smycze reklamowe, które są swoistym nośnikiem reklamy oraz pozytywnych wspomnień. Smycze reklamowe dostępne w naszym sklepie online są niezwykle trwałe i są odporne na uszkodzenia oraz zmatowienia, dzięki temu będzie można cieszyć się ich trwałością przez wiele lat.

Smycze reklamowe - łatwość użytkowania

Smycze reklamowe dostępne w naszym sklepie online bez wychodzenia z domu, czy biura firmy są stworzone tak, aby były łatwe w użyciu, trwałe i intuicyjne. Smycze bardzo dobrze sprawdzają się w zestawieniu z identyfikatorami np. plastikowymi lub kartami uczestnika. Wystarczy zapiąć identyfikator na sprytny haczyk i gotowe. Smycze reklamowe w takiej formie są nieodłącznym gadżetem wszystkich konferencji, spotkań biznesowych oraz eventów branżowych.