Opaski identyfikacyjne Tyvek: zalety.

Opaski identyfikacyjne Tyvek: zalety.

Jednorazowe opaski Tyvek – to najczęściej spotykany element identyfikacyjny, używany dla zachowania porządku podczas różnego rodzaju imprez o każdej skali. Opaski identyfikacyjne są przydatne do kontroli wstępu i zabezpieczenia przed oszustwem tak samo podczas zamkniętej imprezy w klubie nocnym, jak i festiwalu open air lub na stadionie. Uniwersalność, wytrzymałość i wygoda – to cechy, dzięki którym opaski z papieru polimerowego są idealną opcją dla każdego eventu.

Dlaczego właśnie opaski identyfikacyjne Tyvek?

W CintaPunto oferujemy jakościowe bransoletki kontrolne z indywidualnym designem, który podkreśli status wydarzenia i pomoże w zwiększeniu rozpoznawalności marki. Są to nie wszystkie zalety opasek Tyvek. Na ich popularność składa się między innymi z:

  • duża wytrzymałość materiału Tyvek, odpornego na wilgoć i bezpiecznego dla osób z uczuleniem;
  • duża wodoodporna warstwa klejowa, która mocno trzyma opaskę na nadgarstku;  opaski identyfikacyjne Tyvek; opaski koncertowe; opaski identyfikacyjne
  • olbrzymi wybór kolorów i sposobów dekoracji – dla każdego eventu zawsze znajdzie się idealny design;
  • bransoletka jest ledwo odczuwalna na skórze i nie przeszkadza podczas nawet najbardziej aktywnej zabawy.

Ponadto opaski Tyvek na da się ani podrobić, ani zdjąć i przekazać innej osobie. Indywidualne numerowanie każdej opaski pozwala także gromadzić dane statystyczne o ilości uczestników imprezy, poprawiając niedoskonałości w systemie ochrony.