Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Technologia RFID

Silikonowe opaski zbliżeniowe z RFID, NFC (fitness, basen, siłownia, wodoodporne)

Poszukujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Chętnie Ci pomogę!
Skontaktuj się ze mną telefoniczne +48 222 662 476 lub napisz na czat.
Posiadamy w katalogu 10'000+ artykułów do znakowania!

Opaski i gadżety reklamowe z RFID

Nowinki technologiczne stanowią prawdziwe ułatwienie w wielu dziedzinach życia. Organizatorzy imprez masowych (np. koncertów czy wydarzeń sportowych) szczególnie cenią sobie chipy RFID, które w prosty sposób umożliwiają identyfikację gości i szybkie sprawdzenie, czy dana znajduje się w bazie potencjalnych gości lub pracowników mających pozwolenie wejścia.


Ten rodzaj technologii jest bardzo często wykorzystywany w opaskach zbliżeniowych, które oprócz wcześniej wspomnianych sytuacji są wielokrotnie używane w hotelach, kompleksach SPA czy basenach i innych ośrodkach związanych z rekreacją ruchową. Dzięki opaskom z chipami RFID można w znaczącym stopniu usprawnić pracę np. w trakcie sprawdzania wejściówek.

Opaski zbliżeniowe z technologią RFID występują w kilku wersjach zależnych od przeznaczenia i zastosowania, ale wszystkie łączy jedna wspólna cecha – opcja personalizacji! Opaski z chipami RFID można bez problemu dostosować do własnych potrzeb np. wybierając model, kolor czy wzbogacając je o własny nadruk lub logo. 

Opinie Naszych Klientów