Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Opaski na rękę

Opaski na rękę Cinta® Premium nadruk czarny

Poszukujesz ciekawych gadżetów reklamowych? Chętnie Ci pomogę!
Skontaktuj się ze mną telefoniczne +48 222 662 476 lub napisz na czat.
Posiadamy w katalogu 10'000+ artykułów do znakowania!

Nie masz pomysłu na ciekawe gadżety reklamowe, które pomogą w promocji Twojego biznesu? Dzięki opaskom na rękę z możliwością personalizacji nadarza się okazja do zaprojektowania niezwykle oryginalnego upominku marketingowego, który w zależności od przeznaczenia i użytego modelu może mieć niezwykle szerokie zastosowanie.


Opaski na rękę doskonale sprawdzają zarówno jako forma kontroli wejście na imprezy masowe oraz jako gadżet, który może stanowić pamiątkę z wydarzenia i zostać z jego właścicielem na dłużej.

Jaki rodzaj opaski na rękę wybrać?

To zależy od jej zastosowania. Opaski identyfikacyjne stosowane w klubach, przeznaczone do krótkiego użytkowania to opaski tyvek - jednorazowe, ale trwałe i niemożliwe do zdjęcia bez uszkodzenia.

Podczas dużych festiwali stosuje się opaski koncertowe, wykonane one są z materiału, dzięki czemu są wygodne i nie przeszkadzają podczas noszenia przez kilka dni imprezy. Takie opaski na rękę materiałowe często są zachowywane na pamiątkę, charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Bardziej eleganckim odpowiednikiem takiej opaski na rękę są opaski winylowe - wyposażone w plastikowy zatrzask, często stosowane przez biura podróży dla wyróżnienia osób uprawnionych.

Z kolei opaski silikonowe postrzegane są jako niezniszczalny nośnik reklamy, poza tym mają atrakcyjny wygląd, są miłe w dotyku i hipoalergiczne. Są też chętnie noszone, a nawet kolekcjonowane.

Kto i gdzie może wykorzystać opaski reklamowe na rękę?

  • właściciele firm eventowych (np. agencji koncertowych i festiwali) jako formę oznaczenia uczestników wydarzenia
  • kompleksy wypoczynkowe (np. salony SPA, hotele) i placówki sportowe (np. siłownie, kluby fitness, baseny)
  • podmioty medyczne i związane ze służbą zdrowia (np. szpitale, uzdrowiska i sanatoria, kliniki).
W ofercie dostępne jest wiele niesamowitych rozwiązań – począwszy od klasycznych opasek z syntetycznego papieru, przez produkty haftowane, silikonowe czy zawierające specjalną ochronę antybakteryjną, a skończywszy na nowoczesnych opaskach zawierających chipy RFID. Dobierz odpowiednie rozwiązanie dla aktualnych potrzeb!

Opinie Naszych Klientów