Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Opaski Tyvek

Opaski Tyvek są solidnie wykonane i podniosą prestiż, jak i bezpieczeństwo każdej imprezy – bez względu na jej charakter. Doskonale sprawdzą się na eventach typu: dyskoteki, koncerty. Często w klubach muzycznych są stosowane jako prosty, praktyczny bilet wstępu, który nie wymaga zaawansowanych umiejętności manualnych. Często opaski Tyvek są wykorzystywane na imprezach w klubach w charakterze opaski rozróżniającej np. poziom biletu/wstępu danego uczestnika. Jednorazowe opaski Tyvek są w pełni ekologiczne i w szybkiej dostawie po złożeniu zamówienia możesz je mieć w swojej firmie.


Opaski Tyvek na imprezę - niezrównany komfort noszenia i użytkowania

Papierowe opaski Tyvek cieszą się bardzo dużą popularnością wśród organizatorów imprez w klubach muzycznych oraz klubach nocnych, a także w ośrodkach kultury i rozrywki. Opaski Tyvek są wykonane z najwyższej jakości materiałów, jednocześnie są miłe w dotyku i nie mają wpływu na skórę. To bardzo prosty nośnik reklamowy, który można wykorzystać jako bilet wstępu lub możliwość segregowania uczestników wydarzenia. Klienci bardzo chwalą sobie opaski Tyvek za bardzo wysoki komfort noszenia w trakcie wydarzeń np. muzycznych. Często są stosowane przez artystów, a także obsługę sceniczną.

Opaski Tyvek - papierowe opaski na rękę

Oferujemy szeroki wybór opasek reklamowych Tyvek, które są niezwykle lekkie, delikatne i bardzo ekologiczne. Każdy może wybrać ulubiony nadruk - mamy dostępne blisko dziesięć różnych kolorów opasek Tyvek, dzięki temu dla każdego klienta opaski mogą być w pełni spersonalizowane i atrakcyjne wizualnie. Najczęściej wybierane są opaski z czarnym nadrukiem Tyvek. W swojej ofercie posiadamy: opaski tyvek na rękę z nadrukiem, opaski tyvek na rękę bez nadruku, opaski tyvek z nadrukiem czarnym i opaski tyvek identyfikacyjne z nadrukiem kolorowym.