info@cintapunto.pl

Produkujemy opaski silikonowe. Tanio i ekspresowo.

 

W Cintapunto projektujemy i produkujemy opaski silikonowe każdego rodzaju. U nas zamówisz gumowe bransoletki z Twoim logo wytłoczonym lub drukowanym nawet w 48 godzin.

Ponieważ nie jesteśmy zwykłym pośrednikiem, tylko producentem zlokalizowanym w Polsce,  zapewniamy naprawdę ekspresową realizację zamówień. Dotyczy to zarówno produktów z magazynu, jak i tych robionych na zamówienie.

Tanie i jakościowe silikonowe opaski na rękę na naszym magazynie dostępne od ręki w 12 kolorach, wystarczy nadrukować logo lub tekst, i otrzymasz zamówienie już na 2 dzień roboczy! Możesz także zamówić opaski na nadgarstek z pełnokolorowym nadrukiem dowolnego obrazu lub zdjęcia.

Nie sprowadzamy towaru z Chin ani ze Stanów – nasz zakład produkcjny oraz drukarnia znajdują się dosłownie w zasięgu ręki. Zamawiając u nas opaski z silikonu masz pewność, że otrzymasz je w najkrótszym możliwym terminie.

Dzięki korzystnej lokalizacji Cintapunto wraz z szybkością realizacji zamówień gwarantujemy także najniższą możliwą cenę przy doskonałym poziomie jakości.

Oprócz zwykłych bransoletek gumowych w naszej ofercie znajdziesz także, smycze, numery startowe oraz tekstylne opaski na nadgarstek, refleksyjne bransoletki z folii PCV, opaski z vinylu oraz silikonu. A gdybyś potrzebował nietypowych rozwiązań w zakresie kształtu lub przeznaczenia wyrobów z tych materiałów (na przykład numerki bagażowe), z przyjemnością zaprojektujemy i zrobimy je dla Ciebie indywidualnie.

W naszym asortymencie – silikonowe bransoletki z kółkiem na klucze, opaski silikonowe na rękę z wytłoczonym logo bądź nadrukiem. Dla zamawiających bransoletki z silikonu w indywidualnym kształcie i kolorze przygotowujem projekt przyszłej opaski gratis! Wystarczy, ze wybierzesz kolor z palety Pantone i prześlesz nam e-mailem pożądany tekst lub obraz. Dla zamawiających bransoletki z silikonu w jednym z domyślnych kolorów nadruk tekstu lub loga w raz z projektem także robimy bezpłatnie.

Opaski silikonowe na rękę, producent Cintapunto, Warszawa. Patrz też nasze opaski oraz bransoletki z grawerem na allegro.

WordPress Themes