Opaski silikonowe do wykorzystania w klubie

Opaski silikonowe do wykorzystania w klubie

JAK WYKORZYSTAĆ OPASKI SILIKONOWE W KLUBIE?

Silikon ma szereg zalet charakteryzujących także metale szlachetne, z tym tylko, że jest o wiele od nich tańszy. Ponadto, wytrzymuje on długie użytkowanie, ma właściwości hipoalergiczne, jest odporny na wilgoć, mróz, promieniowanie UV, zmiany temperatur i oddziaływanie mechaniczne, a ludzie chętnie je kolekcjonują i przechowują jako pamiątkę. Dlatego właśnie opaski silikonowe na rękę z powodzeniem mogą pełnić różne role podczas imprez klubowych.

NIEZAPOMNIANA IMPREZA Z DEDYKOWANYMI OPASKAMI

Oczywistym jest, że chcielibyśmy, by każde organizowane przez nas wydarzenie pozostało na długo w pamięci uczestników. Jeszcze lepiej, gdyby krążyły o nim legendy 😉 Tego zagwarantować nie możemy, jednak z pewnością polecić możemy opaski silikonowe z własnym nadrukiem, które dzięki swoim właściwościom jeszcze dłuugo po imprezie zostaną z jej uczestnikami. Na opaskach z powodzeniem można nadrukować lub wytłoczyć nazwę wydarzenia oraz jego logo. Dodatkową zaletą takich opasek jest fakt, że logo Twojej imprezy, czy też klubu wyjdzie w świat wraz z uczestnikiem imprezy, na jego nadgarstku 🙂

Upload Image...

CZYM SĄ OPASKI RFID I JAK WYKORZYSTAĆ JE W KLUBIE?

RFID czyli Radio Frequency Identification – identyfikacja radiowa znacznie ułatwia kontrolę uczestników wydarzenia, a także spełnia inne przydatne funkcje dzięki specjalnym chipom wbudowanym w strukturę opasek – można np. zbliżeniowo płacić nimi w klubie. 

Opaski dostępne są w różnych kształtach i nie posiadają wewnętrznego zasilania, dzięki czemu nie ma konieczności wymiany / ładowania baterii.  

Jeżeli w Twoim obiekcie znajduje się kilka pomieszczeń, a w każdym odbywa się innego rodzaju event przeznaczony dla różnych gości opaski na rękę z RFID mogą stanowić element kontroli dostępu do różnych miejsc.

Opaski silikonowe do wykorzystania w klubie
Opaski silikonowe do wykorzystania w klubie
Opaski silikonowe do wykorzystania w klubie
Opaski silikonowe do wykorzystania w klubie

SPERSONALIZOWANE OPASKI SILIKONOWE Z NADRUKIEM

W Twoim klubie występuje popularny DJ? A może jest to ulubiony boysband nastolatek? Każde z tych wydarzeń warte jest upamiętnienia. Zaprojektuj opaski z logo zespołu, nazwą DJ, czy grupy kabaretowej, dodaj datę i nazwę swojego klubu, a stworzysz wyjątkowy souvenir, który możesz sprzedać lub rozdać uczestnikom eventu.

OPASKI DLA TWOJEJ MARKI

Opaski silikonowe z własnym napisem to dobry pomysł na promocję własnej marki. Opaski produkujemy w każdym kolorze Pantone dlatego z pewnością znajdziesz kolor odpowiadający Twojej marce. Jeżeli nie masz pomysłu jak dokładnie miałaby wyglądać opaska na rękę z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie projekt, który mamy nadzieję, zachwyci najpierw Ciebie a potem uczestników organizowanych przez Ciebie wydarzeń. Dzięki temu goście będą mogli nosić logo Twojego lokalu na nadgarstku zarówno w domu jak i przestrzeni miejskiej.

Opaski silikonowe do wykorzystania w klubie

KWESTIE WIZERUNKOWE

Opaski na rękę silikonowe można też z powodzeniem wykorzystać do działań wizerunkowych. Jeżeli chciałbyś podziękować uczestnikom wydarzeń za ich wsparcie, udział w imprezach, regularne odwiedziny Twojego klubu – sprezentuj im opaski na rękę. Opaski silikonowe z własnym nadrukiem i logo możesz też dołączać w formie prezentu do biletów kupionych na wydarzenia w Twoim lokalu.

CHARAKTERYSTYKA

Opaski silikonowe na rękę są miękkie, sprężyste i miłe w dotyku. Nadają się do wielokrotnego użytku, zatem zaprojektowanie na nich specjalnego przesłania i rozdanie ich uczestnikom imprezy sprawi, że przesłanie to będzie towarzyszyć im jeszcze długo po zakończeniu imprezy. Tak samo, jak i samo jej wspomnienie 🙂

Do wyboru jest kilka szerokości opasek (6, 12, 18 mm) i cała paleta kolorów Pantone, dlatego łatwo jest dobrać barwy firmowe lub połączyć kilka kolorów. Nasz sprzęt pozwala połączyć dwa i więcej kolorów lub stworzyć opaski silikonowe o nietypowym kształcie.

Opaski na rękę o niestandardowej szerokości i możliwość wyjątkowo długiego noszenia ich sprawia, że są one idealnym wyborem dla osób, które chcą spersonalizować swoje wydarzenie i nadać mu klimat ekskluzywności.

Upload Image...
Opaski silikonowe do wykorzystania w klubie

JAK POWSTAJĄ?

Do produkcji opasek wykorzystywana jest gorąca prasa. Prefabrykat silikonowy w kształcie kulek wkładany jest do formy do pieczenia i prasowania. Po tym gotowe opaski przechodzą etap ręcznej obróbki, kiedy z opaski jest ścinany zbędny materiał. Nadruk na opasce jest wykonywany metodą sitodruku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *