Targi PSI w Düsseldorfie

Targi PSI w Düsseldorfie

 

PSI to międzynarodowe, wiodące targi branży artykułów promocyjnych, które odbędą się już w dniach 7-9 stycznia 2020 w Dusseldorfie. W spotkaniu tym bierze udział niemal 1100 wystawców z 38 krajów, a na targach pojawia się ponad 17,5 tysiąca odwiedzających z 81 państw. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Od niemal 60 lat PSI w Dusseldorfie są najważniejszym miejscem spotkań branży produktów promocyjnych w Europie. Stały się miejscem, w którym swoje innowacyjne produkty prezentują producenci, dystrybutorzy, dekoratorzy, czy agencje. Łączy się tu świat reklamy i sprzedaży pokazując pełne spektrum komunikacji wizualnej – od dekoracji tekstylnych przez materiałowe elementy promocyjne aż po reklamę multisensoryczną.

PSI to oczywiście również dyskusje i nauka czyli Forum Najlepszych Praktyk podczas którego międzynarodowi eksperci z branży produktów promocyjnych dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów.

Odwiedzając targi będziecie mieli okazję z pierwszej ręki i bezpośrednio poznać i doświadczyć różnorodności branży artykułów promocyjnych.

Targi PSI w Düsseldorfie

Koniecznie odwiedźcie nas na naszym stoisku i podzielcie się wrażeniami. A przy okazji z przyjemnością zaprezentujemy Wam szeroki wachlarz naszych artykułów promocyjnych, których będziecie mogli doświadczyć własnoręcznie 🙂 Będziemy mieli ze sobą:

  • Opaski Tyvek, które wykonane są z syntetycznego papieru DuPont Tyvek. To materiał odporny na oddziaływanie wody, wytrzymały, w pełni podlegający recyklingowi, wygodny i przyjemny w dotyku, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla krótkiego okresu noszenia.
  • Opaski Cinta, czyli nasz autorski i wielokrotnie bardziej atrakcyjny odpowiednik bransoletek Tyvek. Jesteśmy jedynym na świecie producentem tych opasek, które stworzyliśmy, by wyeliminować wszystkie niedoskonałości Tyvek. Sprawdźcie osobiście różnicę w jakości 🙂
  • Opaski tekstylne – wyjątkowo atrakcyjne wizualnie dzięki technice nadruku metodą haftu komputerowego. Najczęściej wykorzystywane podczas festiwali, koncertów, imprez, zwłaszcza tych, trwających kilka dni ponieważ nadają się do długotrwałego użytkowania. Nadadzą wydarzeniu bardziej klasyczny, elegancki wygląd, a dla ich użytkowników będą bardziej komfortowe od opasek plastikowych.
  • Opaski silikonowe – wytrzymujące długie użytkowanie, hipoalergiczne, odporne na wilgoć, mróz, promieniowanie UV, zmiany temperatur i oddziaływanie mechaniczne. Wyjątkowo barwne i przyjemne w dotyku, a dzięki możliwości wytłoczenia napisów – trójwymiarowe.
  • Smycze reklamowe – charakteryzujące się perfekcyjną jakością nadruku – jest trwały i czytelny. Druk sublimacyjny pozwala udekorować je dowolnym motywem w nasyconych kolorach na całej powierzchni taśmy. Technika ta sprawia, że nanieść na nią można nawet zdjęcia – przekonacie się na naszym stoisku
  • Opaski winylowe, czyli wysoka jakość wykonania, wyraźne kolory i łatwe zapięcie na nadgarstku. Stosowane zarówno w ramach kontroli wizualnej, jak i jako identyfikacja personelu. Doskonale nadają się do zastosowania podczas imprez, gdzie wymagana jest kontrola przez dłuższy czas. Często stosowane są podczas wydarzeń o charakterze VIP.

A poza tym oczywiście mnóstwo kolorowych breloków i magnesów. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie!

Informacje organizacyjne

Data: 7-9 stycznia 2020, od g. 9 do 18.
Miejsce: Messe Düsseldorf
Messeplatz
Stockumer Kirchstraße 61
40474 Düsseldorf

Wejście przez halę Północną (numer 9) oraz Północno – Wschodnią (numer 13)

Do zobaczenia w Düsseldorfie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *