Opaski papierowe Tyvek to nie tylko identyfikacja ale i świetna reklama

Opaski Cinta z nadrukiem
Firmy na stronie cintapunto.pl zamawiają opaski Tyvek żeby zabezpieczyć imprezy i identyfikować uczestników. Często nie zdają sobie sprawy, że taka opaska może być świetnym gadżetem reklamowym promującym firmę.

Spersonalizowana opaska Tyvek jako reklama firmy

Jeżeli odbywa się impreza to opaska Tyvek może mieć dowolny kolor. Wtedy jej organizator może widzieć po danej barwie czy uczestnik ma prawo wejść do określonej strefy czy na przykład korzystać z open baru. Na każdej opasce Cintapunto może wykonać dowolny nadruk jak na przykład VIP czy SUPER VIP ale także firma może zamieścić swoją nazwę i logo. Dzięki temu identyfikacja marki dodatkowo dociera w zasadzie bezpłatnie do bardzo wielu potencjalnych klientów. Jest to także świetna powierzchnia reklamowa dla sponsorów i partnerów uczestniczących w wydarzeniu. Stąd opaska papierowa poza podstawową funkcją identyfikacji staje się także doskonałym i sfokusowanym gadżetem reklamowym.

Opaska papierowa Tyvek w świecie wirtualnym

Dzięki opasce Tyvek użytkownik może przenieść się także w świat wirtualny bezpośrednio tam gdzie chce go skierować organizator imprezy. Dzieje się tak ponieważ opaskę można wyposażyć w queer code bądź  wyposażyć ją w elektroniczny chip. Takie najnowsze rozwiązania dają bardzo wiele możliwości firmom oraz agencjom reklamowym aby zdobyć przewagę konkurencyjną na bardzo trudnym rynku reklamy.

Jakie opaski wybrać? Tyvek czy Cinta®?

Najlepiej zwrócić się do naszego konsultanta, który doradzi jakie opaski wybrać. Tyvek to materiał najbardziej znany w branży opasek na rękę. Natomiast Cinta® są to opaski drugiej generacji  w technologii opracowanej bezpośrednio przez firmę Cintapunto. Są dużo trwalsze, hipo alergiczne i będące dużo lepszym podłożem dla montowanych chipów elektronicznych. Więcej informacji można znaleźć pod linkiem https://www.cintapunto.pl/produkt/opaski-na-reke-cinta-premium-nadruk-czarny/

Na jaki gadżet reklamowy się zdecydować?

Nasz doświadczony handlowiec nie tylko pomoże w wyborze najlepszej opcji ale może zasugerować także wiele innych gadżetów reklamowych takich jak smycze reklamowe, materiałowe opaski koncertowe czy opaski i breloki silikonowe. Gadżety te świetnie uzupełnią całą imprezę i de facto staną się jednocześnie dodatkową kampanią reklamową.
Jak widzicie jest wiele możliwości aby niedużymi nakładami świetnie promować swoją firmę bądź sponsora. Jeżeli nie wiecie na co się zdecydować nasz konsultant swoim doświadczeniem bezpłatnie zaplanuje wam doskonałą kampanię reklamową i doradzi jakie gadżety reklamowe uzupełnią zakup opasek Tyvek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *