Dlaczego opaski papierowe na rękę nazywamy TYVEK?

Dlaczego opaski papierowe na rękę nazywamy TYVEK?
Kiedy klient chce kupić opaskę papierową bo organizuje imprezę lub inne wydarzenie poszukuje opaski TYVEK. TYVEK to zastrzeżona nazwa handlowa materiału, z którego najczęściej opaski na rękę są wykonane. Nie jest to jednak jedyny oferowany materiał. Najlepszym przykładem są lepszej jakości opaski CINTA®

Skąd wzięły się opaski TYVEK?

TYVEK to papier syntetyczny. Został wymyślony i wprowadzony do sprzedaży w 1967 roku przez amerykański koncern DUPONT, który słynie z wprowadzania na rynek innowacyjnych materiałów takich jak Neopren, Nylon, Teflon czy Lycra. Właściwości Tyvek to przede wszystkim wytrzymałość na rozdzieranie przy jednoczesnym łatwym przecinaniu.  Jest także wodoodporny i jednocześnie przepuszcza parę wodną. Te wszystkie zalety sprawiają, że ma on bardzo szerokie zastosowanie. Tyvek jest głównie stosowany w budownictwie, przemyśle, medycynie i komercji. Szczególne zastosowanie znalazł podczas epidemii COVID 19 kiedy doskonale sprawdził się jako odzież ochronna dla medyków, którzy cały dzień musieli spędzać w specjalistycznych kombinezonach.

Czy TYVEK to jedyny materiał wykorzystywany w produkcji opasek na rękę?

TYVEK jest bardzo popularny ponieważ do niedawna był jedynym materiałem używanym przy produkcji papierowych opasek na rękę. Obecnie nie jest jedyny. Marka Cintapunto samodzielnie opracowała produkt Premium opaski Cinta®, które charakteryzują się lepszymi parametrami oraz są doskonałą alternatywą dla opasek Tyvek. Co ważne marka Cintapunto jako producent gadżetów reklamowych i jedyny producent na Świecie Cinta® nie jest uzależniona od dostaw, które często były opóźniane ponieważ cały materiał przekierowywano do branży medycznej w związku z epidemią COVID 19. Nasza technologia produkcji Cinta® zapewnia gwarancję realizacji nawet największych zamówień w krótkim terminie.

Co wybrać? Tyvek czy Cinta®?

Kupując od Cintapunto kupujesz bezpośrednio od producenta opasek papierowych na rękę, który oferuje w produkcji zarówno opaski TYVEK jak i CINTA®. Te drugie powstały na bazie naszych wieloletnich doświadczeń i obserwacji co można poprawić w opaskach TYVEK. Profesjonaliści zauważą różnicę natomiast osoby zamawiające opaski papierowe na rękę okazjonalnie nie przywiązują wagi do wyboru. Decyzję pozostawiamy naszym klientom. Będziemy jednak oczywiście zachęcać do zakupu naszego flagowego.

Po co kupuję opaski TYVEK i CINTA®?

Opaski na rękę TYVEK lub CINTA® są zazwyczaj kupowane ponieważ klient organizuje jakieś wydarzenie. Może to być mała impreza albo impreza masowa nawet na kilkaset tysięcy uczestników. Nasza marka produkująca różne gadżety reklamowe, między innymi opaski silikonowe, opaski koncertowe i smycze reklamowe. Nasz konsultant może doradzić i kompleksowo wyposażyć Twoje wydarzenie w wiele gadżetów reklamowych, które będą świetną reklamą firmy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *