Największe targi reklamy i druku Rema Days w Polsce

Targi Remadays 2023 Cintapunto

W tym roku marka Cintapunto miała zaszczyt uczestniczyć w największych w Polsce targach branżowych reklamy i druku Rema Days. Byliśmy jednym z wystawców, co dało nam możliwość zaprezentowania naszej szerokiej gamy gadżetów reklamowych. W naszym artykule przedstawimy podsumowanie wystawy i cieszące się największym zainteresowaniem produkty.

Opaski reklamowe – hit targów Rema Days

Na targach Rema Days szczególnie duże zainteresowanie wzbudziły nasze opaski reklamowe. Wśród najpopularniejszych były opaski papierowe Cinta i Tyvek, a także opaski silikonowe, opaski materiałowe i smycze reklamowe. Szczególnie opaski papierowe Tyvek i Cinta, których jesteśmy producentem, cieszyły się ogromną popularnością.

Możliwość osobistego spotkania z klientami

Jako agencja reklamowa specjalizująca się w produkcji i sprzedaży gadżetów reklamowych, mieliśmy okazję spotkać się z naszymi stałymi klientami oraz pozyskać nowe kontakty z Polski i całej Europy. Wspólnie mogliśmy rozmawiać o naszych produktach oraz przetestować je na własnej skórze, co okazało się niezwykle pomocne w dalszych działaniach marketingowych.

Podsumowanie

Targi Rema Days to dla nas ważne wydarzenie, które daje nam możliwość zaprezentowania naszej oferty i pozyskania nowych klientów. W tym roku szczególnym zainteresowaniem cieszyły się opaski reklamowe, a w szczególności opaski papierowe Tyvek i Cinta. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z naszymi klientami i z niecierpliwością czekamy na kolejne targi Rema Days.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *