Płyn do dezynfekcji rąk – 3 rzeczy, które warto wiedzieć

Płyn do dezynfekcji rąk – 3 rzeczy, które warto wiedzieć

Przedmioty jak maseczka ochronna stanowią niezbędny sposób, aby zachować dystans społecznyi przestrzegać higieny. Nie można ukrywać, że płyn do dezynfekcji rąk stanowi prawdziwy must have w dzisiejszych czasach. Po czym rozpoznać żel antybakteryjny, który będzie odpowiedni do codziennego użytku?

Płyn do dezynfekcji rąk – 3 istotne informacje

Oto 3 najważniejsze kwestie, które warto wziąć pod uwagę przed zakupem żelu antybakteryjnego. Jeżeli produkt zapewnia poniższe aspekty, to z całą pewnością należy po niego sięgnąć!

żel antybakteryjny cintapunto

Poręczny rozmiar

O higienę należy dbać tak często, jak to tylko możliwe. Na zakupach, w podróży lub na spacerze ryzyko kontaktu z bakteriami czy wirusami znacząco wzrasta. Płyn dezynfekujący w formie poręcznej butelki można mieć przy sobie:

 • schowku samochodowym
 • w kieszeniach spodni lub kurtki
 • plecaku, torebce lub siatce z zakupami
 • poręcznej saszetce lub sakwie rowerowej
 • szufladzie lub szafce znajdujące się w firmie

Nie tylko do dezynfekcji ciała

Żele antybakteryjne są przeznaczone przede wszystkim do dezynfekowania rąk. Jednak płyny zawierające alkohol o stężeniu równym 70% można wykorzystać do oczyszczania niektórych przedmiotów. Zwłaszcza tych, które są w częstym użytku. Płyn do odkażania rąk sprawdzi się również w przypadku klamek, akcesoriów komputerowych, smartfonów, kluczy czy rozmaitych powierzchni (np. mebli kuchennych lub sanitarnych). Ponadto żel może być wykorzystany do czyszczenia sprzętu sportowego, który wymaga szczególnie częstej dezynfekcji.

żel antybakteryjny do rąk cintapunto
żel antybakteryjny do dezynfekcji cinta punto

Odpowiednia zawartość alkoholu

Skuteczność artykułów do dezynfekcji jest uzależniona od wykorzystanego środka zwalczającego chorobotwórcze drobnoustroje.
Aby płyn mógł skutecznie oczyszczać skórę dłoni
i powierzchnie musi odznaczać się odpowiednim stężeniem alkoholu. Nasz płyn do dezynfekcji rąk charakteryzuje się aż 70% — dzięki temu produkt zapewnia wartościowe wsparcie dla utrzymania optymalnego poziomu higieny i wspierają naturalną odporność.

Gadżety marketingowe stanowią jeden z niezbędnych elementów promocji produktu lub usługi.
Wiele firm decyduje się na zakup akcesoriów, które zostają wzbogacone w logo lub grafikę związane
z marką. Co zrobić, aby klienci nie pozbyli się otrzymanego prezentu zbyt szybko? Przedsiębiorcy muszą postawić przede wszystkim na użyteczność! Produkty jak płyn dezynfekujący z całą pewnością okaże się pomocny w codziennym funkcjonowaniu i zostanie doceniony przez każdą grupę wiekową!
Żel antybakteryjny może też posłużyć jako dodatek do innych gadżetów marketingowych jak, chociażby opaski z dozownikiem na płyn.

Płyn do dezynfekcji rąk FAQ — najczęściej zadawane pytania

1. Czy płyn do dezynfekcji rąk Nanomax jest odpowiedni dla dzieci?
Produkt może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe.

2. W jakim celu i jak stosować żel antybakteryjny?
Płyn stanowi szybki sposób na dezynfekcję rąk i rozmaitych przedmiotów, co umożliwia utrzymanie optymalnego poziomu higieny. Niewielką ilość żelu należy nanieść na dłonie lub powierzchnię i wcierać przez około 15 sekund. Czynność należy powtórzyć wedle indywidualnych potrzeb.

3. Jaka jest pojemność opakowania płynu do dezynfekcji rąk Nanomax?
Pojedyncze opakowanie żelu antybakteryjnego zawiera aż 150 ml płynu, który ułatwi przestrzeganie higieny i dezynfekcję rąk.

3 thoughts on “Płyn do dezynfekcji rąk – 3 rzeczy, które warto wiedzieć

 1. Zenon says:

  Mam kilka opakowań – lepiej mieć zapas, aniżeli martwić się o brak możliwości zdezynfekowania rąk będąc poza domem.

 2. Karolina C. says:

  Płyn bez najmniejszego problemu dezynfekuje powierzchnie i dłonie. To świetne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić na wydatkach i konieczności zakupu dwóch różnych środków do odkażania. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *