Gadżety z PVC – które z nich warto wybrać?

gadżety pvc magnesy cintapunto

Marketing to nie tylko reklamy internetowe, banery reklamowe czy drukowane ulotki.
To przede wszystkim namacalne prezenty, które można podarować klientowi.
Bardzo dobrym przykładem są gadżety z PVC, które oprócz realnej przydatności odznaczają się wysokim poziomem wytrzymałości. Dlatego też warto przemyśleć, jakie produkty można wręczyć potencjalnemu klientowi dla zdobycia jego uwagi i zaufania.

Na czym polega fenomen tej grupy gadżetów?

Główną zaletą gadżetów z PVC jest wykorzystanie do ich produkcji wyjątkowego materiału. Rzeczony polichlorek winylu to forma tworzywa sztucznego, którego podstawową właściwością jest dużym stopień odporności. Dzięki temu przygotowane produkty zapewniają długą żywotność i prawdziwą wytrzymałość na rozmaite uszkodzenia. Co więcej, PVC jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Dlatego też do pozbycia się brudu wystarczy ciepła woda z mydłem lub płyn do dezynfekcji wykorzystujący 70% alkohol.

Jakie gadżety z PVC są godne polecenia?

Każda firma powinna zdecydować o sposobie komunikacji własnej marki, usług lub produktu.
Decydując się na przydatne gadżety marketingowe, można zaskarbić przychylność klientów. Zdecydowanie o wiele łatwiej jest dotrzeć do człowieka, który zyskuje upominek o realnym zastosowaniu w codziennym życiu. Poniżej lista gadżetów z PVC, które można wypróbować jako narzędzia promocyjne.

gadżety pvc zawieszki na bagaż

Gadżety z PVC: zawieszki na bagaż

Osoby podróżujące z całą pewnością docenią zawieszki na bagaż, które ułatwią identyfikację własnych rzeczy podczas wizyty na lotnisku lub stacji metra. Dzięki uniwersalnej budowie mogą być wykorzystywane do różnych produktów (np. walizek, plecaków, toreb sportowych), a intuicyjny sposób zakładania nie powoduje problemów z ich użyciem. Zawieszki można nabyć w różnych kolorach, aby dopasować do własnego gustu.

Gadżety z PVC: kosmetyczka

Warto pamiętać, że każdy wyjazd wiąże się ze spakowaniem rozmaitych kosmetyków.
W zależności od potrzeb i własnego uznania może ich być więcej lub mniej. Jednak we wszystkich przypadkach warto pamiętać, że podróżna torba ma ograniczona pojemność. Dobra organizacja miejsca w walizce lub plecaku to podstawa, dlatego kosmetyczka pozwoli uchronić kosmetyki przed zniszczeniem i ułatwi zachowanie niezbędnego porządku.

Gadżety z PVC – które z nich warto wybrać?
gadżety z pvc breloki reklamowe

Gadżety z PVC: breloki reklamowe do kluczy

To idealne rozwiązanie dla osób mających nieustanne problemy ze zlokalizowaniem własnych kluczy. Breloki reklamowe z PVC stanowią prosty sposób na zwiększenie widoczności kluczy do samochodu, mieszkania lub pracy. Zastosowany polichlorek winylu można dowolnie modyfikować! Dzięki temu breloki mogą przybierać dowolne kształty i rozmiary – przygotuj wymarzony model i ciesz się oryginalnym gadżetem!

Spersonalizowane gadżety marketingowe

Niewątpliwą zaletą wszystkich powyższych gadżetów z PVC jest możliwość ich personalizacji! Każdy z produktów może zostać z łatwością opatrzony dowolnym tekstem lub logo, co pozwala na widoczną i skuteczną reklamę dla firmy lub usługi. Dzięki temu akcesoria będą skutecznie i dyskretnie promować markę, bez nachalnej i ostrej komunikacji. Wręczając klientom lub pracownikom spersonalizowane gadżety, można znacznie łatwiej trafić do nowej grupy potencjalnych odbiorców, którzy z czystej ciekawości mogą sprawdzić w internecie nazwę producenta.

Gadżety z PVC FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Czy gadżety wykonane z PVC są bezpieczne dla zdrowia?
  Polichlorek winylu wykorzystany do produkcji gadżetów nie wykazuje niekorzystnego
  wpływu na zdrowie.
 2. W jaki sposób wygląda personalizacja gadżetów z PVC?
  Poprzez formularz kontaktowy na stronie można z łatwością przesłać projekt dla konkretnego
  produktu lub skontaktować się z nami w celu dogadania szczegółów realizacji zamówienia.
 3. Jakie inne gadżety z PVC są możliwe do zakupu?
  W aktualnej ofercie posiadamy wiele akcesoriów wykonany z PVC np. reklamowe magnesy
  czy wodoodporne etui wielofunkcyjne

3 thoughts on “Gadżety z PVC – które z nich warto wybrać?

 1. Tomek says:

  Breloki sprawdziły się świetnie! Moi kliencie byli naprawdę zadowoleni z takiego dodatku, który dla wielu okazał się pomocny. 🙂

 2. Patrycja99 says:

  PVC jest świetnym materiałem dla gadżetów marketingowych z uwagi na dużą wytrzymałość i łatwe czyszczenie! Nasi pracownicy otrzymali kosmetyczki w ramach świątecznych prezentów – produkty opatrzyliśmy firmowym logo i hasłem reklamowym. Moim zdaniem pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę!

 3. Peter says:

  Jako pracownik firmy transportowej zaproponowałem gadżety marketingowe w postaci zawieszek na bagaże podróżne – klienci byli naprawdę zadowoleni, a jakość wykonania okazała się bez zarzutu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *