Opaski tyvek – praktyczne wykorzystanie jako bilet wstępu

opaski tyvek na rękę

Opaski wejściowe tyvek są idealnym gadżetem reklamowym, szczególnie w trakcie koncertów, meczów, targów branżowych, jak i biznesowych konferencji. Tak naprawdę, nie ma znaczenia, jaki event aktualnie chcesz zorganizować, opaski tyvek wykonane z najwyższej jakości materiałów są bardzo trwałe i estetycznie wykonane.

Często są wykorzystywane jako wejściówka, bilet wstępu na wydarzenie oraz jako zwykły, prosty i bardzo praktyczny identyfikator. W trakcie koncertów opaski tyvek można przeznaczyć np. dla artystów, dziennikarzy, przedstawicieli mediów, partnerów oraz fotografów. To niezawodne rozwiązanie w dobrej cenie jest dostępne w Cintapunto i cieszy się ogromną popularnością w sezonie plenerowym. Dzięki opaskom tyvek możemy uzyskać znacznie większą kontrolę nad uczestnikami imprezy.

Opaski wejściowe tyvek – sześć największych zalet

Opaski tyvek dostępne w Cintapunto.pl mają wiele zalet, które z pewnością przekonają Cię do złożenia zamówienia. Opaski wejściowe są wodoodporne, dlatego z pewnością sprawdzą się jako wejściówka na basen, czy pływalnię. Mają uniwersalny rozmiar, dzięki czemu mogą je nosić zarówno dorośli, jak i dzieci bez obaw o zagubiony np. bilet w parku rozrywki. Opaski wejściowe tyvek są produkowane w naszej firmie, dzięki czemu mają Państwo bezpośredni kontakt z producentem i realizatorem waszego zamówienia.

Opaski wejściowe tyvek
Opaski wejściowe tyvek

Na każdej opasce możemy nadrukować specjalny numer seryjny, który pomoże w identyfikacji uczestników wydarzenia i zapanować nad listą obecności. Opaski są tak zaprojektowane, by zapięcie na ręce było nieco węższe, dzięki temu nie trzeba się obawiać o wyrwane włoski na nadgarstku. Krawędzie są tak skonstruowane, aby nie można było zdjąć opasek bez uszkodzeń. Dzięki temu, już ne trzeba się martwić, że ktoś nam zdejmuje opaskę w trakcie wydarzenia.

Opaski wejściowe w Cintapunto – gwarancja najwyższej jakości wykonania

W Cintapunto.pl dostępne są opaski tyvek bez nadruku – to najprostsze i najszybsze zamówienie. Na każdej z opasek jest nadrukowany dedykowany numer seryjny. Możemy zapewnić naszym klientom do wyboru aż dziesięć różnych kolorów, które z pewnością zgrają się kolorystycznie z marką oraz brandem Twojej firmy. Popularne są także opaski z czarnym nadrukiem tyvek. Na takich opaskach nasi klienci chętnie nadrukowują swoje logo, slogan, nazwę wydarzenia lub specjalne kody rabatowe.

Opaski na rękę Tyvek nadruk czarny
Opaski na rękę Tyvek nadruk czarny

Na opaskach z czarnym nadrukiem możemy także pojawić się wygodny kod kreskowy do skanowania. Warto wiedzieć, że powierzchnia tasiemki opaski tyvek wynosi aż 100×16 mm, dzięki czemu mamy ogromne pole do zagospodarowania graficznego. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje działania reklamowe oraz brandingowe były bardziej wyraziste, kolorowe – to z pewnością Twoją uwagę zwrócą opaski na rękę z nadrukiem kolorowym tyvek. Wystarczy przesłać nam informację, co ma się znaleźć na takiej opasce, wybrać odpowiednie zabezpieczenie i gotowe. Twoje zamówienie jest już w realizacji.

opaski na rękę z nadrukiem kolorowym tyvek
opaski na rękę z nadrukiem kolorowym tyvek

 

Opaski winylowe – jednorazowe i trwałe opaski

Dla klientów, którzy organizują np. dłuższe eventy, wydarzenia plenerowe mamy także alternatywę dla opasek tyvek. Opaski winylowe sprawdzą się szczególnie wtedy, gdy wymagana jest częstsza kontrola uczestników wydarzenia. opaski winylowe są jednorazowe. Skonstruowane są tak, że nie można po zapięciu intuicyjnego zatrzasku go rozpiąć. Opaski winylowe bardzo ułatwiają pracę ochronie mienia oraz obiektu, co naturalnie podnosi poziom obsługi gości.

Opaski winylowe
Opaski winylowe

Ogromną zaletą opasek winylowych jest to, że można na nich bez problemu zapisać np. istotne dane kontaktowe markerem permanentnym. Nasi klienci najchętniej wybierają nadruk logotypu, grafiki lub tekstu na takich opaskach. Skonstruowane są z dwóch warstw – na zewnętrznej stronie prezentujemy wybrany z palety kolor, na wewnętrznej części mamy dostępny materiał, który podnosi komfort noszenia przez uczestnika.

Opaski wejściowe – warto u nas zamówić!

Opaski tyvek możesz zamówić z rabatem i na preferencyjnych warunkach. Wystarczy do nas napisać w formularzu kontaktowym lub czacie na stronie Cintapunto.pl. opaski tyvek warto u nas zamówić, aby cieszyć się niezrównaną jakością.

Sami produkujemy opaski bez zbędnych pośredników i dostarczamy gotowe zamówienie do Twojego domu lub biura. Czas realizacji każdego zamówienia wynosi 7 dni, jeśli jednak spieszysz się z realizacją gadżetów reklamowych za odpowiednią dopłatą możemy przyspieszyć zamówienie i już w ciągu 3 dni będziesz miał gotowe opaski do pracy.

Przygotowaliśmy także ofertę dla osób, które nie potrafią lub nie mają czasu na zaprojektowanie wizualne tego, co ma się pojawić na opasce. Nasz grafik wykona projekt za Ciebie i prześle do akceptacji. Nie czekaj i już dziś zamów opaski tyvek z nadrukiem, które spodobają się Twoim klientom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *