Dlaczego opaski silikonowe to niezniszczalny nośnik reklamowy?

Opaski silikonowe z tłoczeniem i wypełnieniem

Opaski silikonowe są nadal modne i mają się dobrze. My, eksperci od nadruki w Cintapunto.pl doskonale wiemy, że nasi klienci, jak i ich nabywcy usług wprost kochają kolorowe opaski silikonowe. Znamy takie osoby, które notorycznie wyjeżdżają na koncerty, festiwale i zbierają najróżniejsze opaski silikonowe z ciekawymi hasłami, logotypami, czy motywami graficznymi.

W naszym sklepie online bez wychodzenia z domu także możecie zamówić silikonowe opaski zgodne z waszym brandingiem firmy. W naszej ofercie dostępne są silikonowe bransoletki z kółkiem (idealnie sprawdzą się na klucze), opaski silikonowe na rękę ze specjalnie wytłoczonym dedykowanym nadrukiem lub logotypem firmy.

Opaski silikonowe dostępne w Cintapunto.pl mogą być w wielu różnych kolorach. To niezwykle trwały i solidnie wykonany nośnik reklamowy, który może przetrwać nawet kilkadziesiąt lat. Dzięki tej niezwykłej zalecie, organizatorzy imprez mogą uczestnikom zagwarantować doskonały upominek i pamiątkę na lata.

Opaski silikonowe – dla kogo?

Silikonowe opaski zostały stworzone po to, by podnieść poziom bezpieczeństwa i zwiększyć szansę weryfikacji uczestników danego wydarzenia lub członków konkretnej społeczności. Często są wykorzystywane w placówkach oświatowych – to nie tylko element spójnej identyfikacji wizualnej, ale także możliwość ograniczenia wejść np. do szkół, czy instytucji kulturalnych osób trzecich. Opaski silikonowe spełnią swoją funkcję także podczas wycieczek szkolnych oraz zawodów sportowych.

opaski silikonowe

Opaski silikonowe z tłoczeniem – najpopularniejszy gadżet na rynku

Opaski z tłoczeniem silikonowe i dodatkowym wypełnieniem cieszą się niezwykłą popularnością. Klienci Cintapunto.pl chętnie wybierają te opaski, ponieważ są niezwykle trwałe, solidnie wykonane, odporne na wszelkie niedogodności atmosferyczne i przede wszystkim – pozwalają na personalizację bez jakichkolwiek limitów. Wybrane elementy przez klienta będą wytłoczone dodatkowym kolorem, aby wzbogacić opaski wizualnie.

Opaski silikonowe z tłoczeniem i wypełnieniem

Standardowa opaska z tłoczeniem silikonowa jest dostępna o szerokości 12 mm, natomiast na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie zareagować błyskawicznie i stworzyć odpowiedni rozmiar opasek. Opaski silikonowe są w pełni bezpieczne dla naszej skóry – są antyalergiczne i jednocześnie pozwalają naszej skórze oddychać.

Breloki silikonowe – najwygodniejszy sposób noszenia kluczy

W Cintapunto.pl dbamy o to, aby nasi klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań reklamowych. Breloki silikonowe cieszą się coraz większym uznaniem, są niezwykle praktyczne i umożliwiają łatwy, wygodny sposób noszenia kluczy bez obaw o zgubienie. To atrakcyjny gadżet reklamowy, który z pewnością ucieszy Twoich klientów. Breloki z silikonu są niezwykle funkcjonalne, często stosowane także w parkach wodnych, basenach, a także w klubach fitness.

Silikon jest w pełni odporny na działanie wody, więc przez długi czas można cieszyć się ich doskonałą trwałością. To uniwersalny gadżet, który pozwoli Ci pokazać profesjonalne oblicze firmy. Na każdym breloku możemy nadrukować dedykowany numer lub kod kreskowy. To bardzo wygodne narzędzie do pracy z klientem.

Breloki silikonowe - najwygodniejszy sposób noszenia kluczy
Breloki silikonowe – najwygodniejszy sposób noszenia kluczy

 

Opaska silikonowa na żel antybakteryjny – czyste ręce o każdej porze

Opaski silikonowe na żel antybakteryjny są doskonałym rozwiązaniem w czasie pandemii koronawirusa. Dzięki temu gadżetowi, zawsze jest dostęp do środka dezynfekującego np. przed wejściem do sklepu, czy restauracji.

To bardzo poręczny i lekki gadżet do dezynfekcji. W wielu sklepach przy bramce wejściowej dostępne są duże butle i dozowniki z żelem antybakteryjnym, jednakże nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, jak bardzo niebezpieczne jest to dla zdrowia. Szczególnie w sklepach wielkopowierzchniowych, każdego dnia setki osób dotyka tych pojemników zostawiając mnóstwo bakterii. Dzięki wyjątkowej opasce silikonowej z żelem antybakteryjnym można mieć go zawsze przy sobie i korzystać z bezpiecznych rozwiązań.

Opaska na rękę z dozownikiem na płyn do dezynfekcji rąk
Opaska na rękę z dozownikiem na płyn do dezynfekcji rąk

Opaska antybakteryjna jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Wystarczy ją zapiąć na nadgarstku albo przypiąć do plecaka, aby zawsze mieć żel do dezynfekcji w zasięgu dłoni. Obsługa opaski jest równie intuicyjna, wystarczy, że napełnimy opaskę środkiem dezynfekującym i zapniemy zacisk. Płyn antybakteryjny nie wydostanie się z opaski. Bransoletki antybakteryjne są wielokrotnego użycia. Ładny design i wykończenie sprawia, że opaska antybakteryjna może także pasować do każdej stylizacji.

Opaski silikonowe zbliżeniowe RFID NFC – idealne dla użytkowników basenów i siłowni

Opaski silikonowe zbliżeniowe z RFID i NFC to zaawansowany technologicznie produkt, opierający się na bezprzewodowej komunikacji fal elektromagnetycznych. Opaski zbliżeniowe umożliwiają identyfikację osób oraz połączenie z systemami płatności. Opaski silikonowe zbliżeniowe są bardzo elastyczne i wodoodporne. Nie straszne im są uderzenia oraz zmiany temperatury.

To wyjątkowe opaski, które sprawdzą się w każdych warunkach. Dzięki specjalnym chipom wbudowanym w opaskę zbliżeniową mamy możliwość kontrolowania czasu, kontroli dostępu, automatyzacji oraz potwierdzenia lokalizacji. Nasi klienci chętnie wybierają opaski z RFID oraz NFC w szpitalach, na basenach oraz w saunach i biurach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *