Kubki reklamowe – czy warto w nie inwestować w ramach budżetu marketingowego?

Kubki reklamowe z nadrukiem | Białe z kolorowym środkiem i uchem

Połowa roku za nami, a czas do końca roku nieubłaganie się kończy. Czas już powoli zaplanować wydatki na kolejne miesiące w Twojej firmie, aby zoptymalizować wydatki i koszty w budżecie? Nie ma lepszego pomysłu jak zakup nowych gadżetów reklamowych dla Twojej firmy i pracowników.

Najlepszym gadżetem reklamowym są oczywiście praktyczne kubki z nadrukowanym logo – nie tylko sprzyjają one poprawieniu wizerunku eksperta i profesjonalisty w branży, ale także będą wyjątkowym prezentem dla Twoich klientów np. w corocznych paczkach świątecznych. Kubki reklamowe są także miłym upominkiem dla pracowników, którzy lubią utożsamiać się z marką i wiedzą, że nie samą pracą żyje człowiek, i biorą aktywnie udział w integracjach między działami.

Kubki reklamowe białe z nadrukiem – uniwersalny i najbardziej popularny gadżet na rynku

Kubki reklamowe białe to prawdziwa klasyka gatunku. Ceramiczne kubki o pojemności 300 ml z połyskiem są najchętniej wybieranym rodzajem kubków reklamowych w Cintapunto.pl. Klienci chwalą nasze kubki za solidne wykonanie nadruków oraz komfortowe, poręczne ucho przymocowane do bryły naczynia.

Kubek reklamowy biały z nadrukiem logo
Kubek reklamowy biały z nadrukiem logo

Nasze kubki trzyma się stabilnie w dłoni. Chętnie nadrukujemy na powierzchni kubka wasze logo, tekst, a nawet zabawne zdjęcie. Do nadrukowania powierzchni kubka stosujemy metodę sublimacji. To delikatna i niezwykle trwała technika polegająca na przeniesieniu odpowiednio zaprojektowanej grafiki na kubek w bardzo wysokiej temperaturze. Nasze kubki reklamowe białe są w pełni bezpieczne i posiadają wszelkie atesty.

Kubki reklamowe z nadrukiem – personalizacja na najwyższym poziomie

Kubki reklamowe są doskonałym nośnikiem reklamy, ale także szansą na przekazanie inspirujących myśli, cytatów oraz zabawnych motywów. Aromatyczna herbata lub kawa w kubku od pracodawcy w trakcie przerwy to również bardzo miły gest i wyraz szacunku za poświęcony czas i zaangażowanie w pracę.

Kubki reklamowe z nadrukiem | Białe z kolorowym środkiem i uchem
Kubki reklamowe z nadrukiem | Białe z kolorowym środkiem i uchem

Z chęcią wykonamy dla Państwa personalizowane kubki reklamowe. Jeśli aktualnie nie macie możliwości, by stworzyć projekt wizualny nadruku, nasz grafik zajmie się tym i zaproponuje wersję dopasowaną do waszych potrzeb. W ciągu 7 dni lub w przypadku ekspresowych zamówień będziecie mogli się cieszyć najwyższą jakością gadżetów reklamowych od Cintapunto.pl.

Kubki reklamowe – jak przygotować projekt graficzny do realizacji?

Jeśli chcecie samodzielnie przygotować projekt wizualny do zadrukowania kubka reklamowego, przygotowaliśmy dla was kluczowe wytyczne, dzięki którym mamy pewność, że każdy pomysł na nadruk będzie przygotowany jak najlepiej. Pole zadruku to maksymalnie rozmiar 20x9cm (4293px na 1932px). Przyjmujemy do druku pliki JPG, TIFF (z kompresją LZW), PDF, CDR (do wer. 13) kolorystyka CMYK, 360DPI.

Kubki reklamowe do sublimacji – dostępne w Cintapunto.pl

W naszym sklepie online dostępne są także do zakupienia kubki do sublimacji bez nadruku. To chętnie wybierany produkt z ceramiki reklamowej. Kubki są odpowiednio przygotowane, by przyjąć nadruk w wysokiej temperaturze i wyglądać doskonale. Rodzaj nadruku zawsze jest ustalany indywidualnie z klientem – wiele zależy od brandingu firmy oraz potrzeb.

Kubek do sublimacji pomarańczowe wnętrze odporny na mycie w zmywarce 330ml
Kubek do sublimacji pomarańczowe wnętrze odporny na mycie w zmywarce 330ml

W ofercie mamy także niestandardowe kubki reklamowe – kubki termiczne z ekskluzywnym wykończeniem, kubki zmieniające kolor pod wpływem ciepła (chętnie wykorzystywane do zaskakiwania obdarowanej osoby np. ciekawym zdjęciem), kubki z łyżeczką, a także kubki reklamowe z kolorowym wnętrzem i kubki z dwoma uszkami.

Wspólnie możemy stworzyć doskonały prezent, który zaskoczy każdego i będzie unikatowy. Możliwość personalizowania kubków to dziś absolutny must have w drukarniach. Nasze kubki reklamowe przydadzą się także na różne imprezy okolicznościowe np. Walentynki, Dzień Szefa, Dzień Księgowej, urodziny, czy imieniny.

Podkładki pod kubek – praktyczna ochrona i bezpieczeństwo

W ofercie naszego sklepu dostępne są także personalizowane podkładki pod kubek. To praktyczne zabezpieczenie dla blatu stołu czy biurka, gdyby nagle wylał się ciepły lub zimny napój. Podkładki pod kubek są wykonane z wysokiej jakości materiałów w różnych wariantach kolorystycznych. Akcesoria te można wykonać z silikonu, korka, plastiku lub kartonu.

Podkładki pod kubek są odporne termicznie, dzięki czemu minimalizują kontakt gorących kubków oraz szklanek np. ze szklanym stołem. To doskonały dodatek do kubków reklamowych. Taki kompletny zestaw z pewnością ucieszy każdego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *