Smycze reklamowe – praktyczny i uniwersalny gadżet nie tylko na targi i konferencje branżowe

Smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym

Lato sprzyja wyjściom na liczne imprezy, koncerty w klubach muzycznych. W wielu miejscach, placówkach możemy dostać smycz z identyfikatorem lub specjalną, dedykowaną plakietką, która służy jako bilet wstępu. Smycze reklamowe są bardzo praktyczne i mają szerokie zastosowanie. Z pewnością będą doskonałym nośnikiem genialnej, kreatywnej reklamy dla Twojego biznesu. Podpowiadamy, w jaki sposób możesz jeszcze wykorzystać smycze reklamowe.

Smycze reklamowe, czyli dlaczego warto postawić na ten gadżet reklamowy?

Wiemy, że wiele osób z chęcią zbiera i kolekcjonuje smycze po różnych imprezach na pamiątkę. Warto zainwestować w smycze reklamowe z nadrukiem dla swoich nowych, jak i stałych klientów. To z pewnością wpłynie na Twoja wiarygodność i profesjonalny wizerunek firmy. Smycze reklamowe z logo warto także zakupić dla swoich pracowników. Udowodniono, że 70% pracowników chętnie korzysta z gadżetów firmowych i akcesoriów reklamowych.

Najczęściej wykorzystywane praktycznie są smycze reklamowe z logo, kubki z nadrukiem oraz metalowe długopisy z logotypem. Warto od samego początku współpracy z daną firmą utożsamiać się z marką. Będzie to miały bezpośredni wpływ na motywację oraz zaangażowanie w procesy rozwojowe firmy. Smycze reklamowe dostępne na rynku są coraz bardziej funkcjonalne. Do zalet smyczy możemy zaliczyć z pewnością użyteczność, trwałość oraz najwyższą jakość wykonania.

Smycze reklamowe – dobieramy najlepsze metody znakowania

Do każdego zamówienia w Cintapunto.pl wybieramy odpowiednią metodę znakowania smyczy reklamowych. Jeśli trzeba wyprodukować smycze dwustronne, personalizowane – najczęściej wybieramy metodę sublimacyjną, tak, aby nadruk delikatnie wtopił się w materiał i przy tym zachował najwyższą trwałość na długie lata. W przypadku smyczy już zabarwionych najczęściej wybierany jest niezawodny sitodruk. Przy każdym zamówieniu klient ma szansę na wybranie metody znakowania. Chętnie służymy radą przed złożeniem zamówienia, aby wykonać najlepsze smycze reklamowe w Polsce.

Smycze reklamowe w Cintapunto.pl – najlepsze modele

Klienci Cintapunto.pl chętnie wybierają smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym. Minimalna ilość zamówienia w naszym sklepie online to 100 sztuk. Kolorystyka smyczy jest dobierana z palety Pantone oraz wykonana w technologii CMYK. Dostępne rozmiary smyczy to: 10x900mm, 15x900mm, 20x900mm, 25x900mm. To co wyróżnia smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym to przede wszystkim brak przeszyć na logotypach oraz gwarancja nie uciętych logotypów – dostosowujemy projekt graficzny tak, aby klient otrzymał estetycznie wykonane smycze z nadrukiem w dobrej cenie.

Smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym
Smycze reklamowe z nadrukiem jednostronnym

Klient może samodzielnie zdecydować jakie potrzebuje wykończenia smyczy. Dostępne możliwości w Cintapunto.pl to oczywiście wszystkim dobrze znany karabińczyk, kółko oraz uchwyt GSM. Nasi klienci mogą w łatwy sposób zapłacić za zamówienie BLIK-iem, kartą kredytową, Pay Pal oraz przelewem bankowym. Najszybciej wykonujemy zamówienia ekspresowe w ciągu 3 dni, standardowe zamówienia mają termin realizacji do 7 dni roboczych. W przypadku smyczy reklamowych z nadrukiem jednostronnym stosujemy technikę nadruku typu sublimacja jednostronna.

W Cintapunto.pl dostępne są także ekskluzywne smycze reklamowe naszywane, które wizualnie prezentują się bardzo atrakcyjnie dla klienta. Doskonały wygląd i odporność na starcie, zarysowania smycze reklamowe naszywane zawdzięczają nadrukowi za pomocą haftu komputerowego. Technika haftu dostępna jest aż w ośmiu kolorach, które można wybrać z palety Pantone. Jeśli klient sobie życzy, może również wybrać metodę nadruku wielokolorowego typu full colour CMYK. Smycze naszywane są wyjątkowym produktem premium w gamie dostępnych modeli smyczy reklamowych.

Smycze reklamowe naszywane

Podwójna warstwa materiału robi niezwykłe wrażenie na naszych klientach i jednocześnie zapewnia trwałość, znacznie wyższą niż w przypadku klasycznych smyczy podstawowych. Smycze reklamowe naszywane można wykorzystać na wiele sposobów – chętnie są zamawiane na konferencje, targi pracy, wystąpienia na stoiskach branżowych. Dzięki wygodnemu i bezpiecznemu zakończeniu karabinkiem lub uchwytem na telefon można na nich zawiesić absolutnie wszystko bez obaw.

Brelok sublimacyjny – gadżet reklamowy na który Cię stać

W ofercie Ciontapunto.pl dostępne są także breloki reklamowe z nadrukiem sublimacyjnym. Największą zaletą druku sublimacyjnego jest to, że możemy ozdobić, nadrukować na wybrany brelok przez klienta dowolny motyw w absolutnie nasyconych kolorach na całej powierzchni tasiemki gadżetu. Metoda sublimacji pozwala nam delikatnie wtopić nadruk w materiał breloczka, dzięki temu brelok jest niezwykle solidny, trwały i odporny na zniszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *