Jakie gadżety reklamowe sprawdzą się w firmie?

gadżety reklamowe w firmie

W licznych ankietach 83% respondentów twierdzi, że jest bardziej skłonne robić interesy z marką, która dała im prezent lub reklamowy gadżet. Co więcej, 81% stwierdziło, że trzyma prezenty promocyjne w biurze lub swoim domu, a głównymi powodami, dla których je trzymają, jest to, że są zabawne, funkcjonalne i modne. Sprawdziliśmy, jakie gadżety reklamowe sprawdzają się w firmach w 2021 roku.

Użyteczność i praktyczność prezentu daje możliwość dłuższego utrzymania relacji z klientem – to pewne. Klient zadowolony znacznie częściej zadzwoni do waszej firmy, jeśli będzie miał ciepłe skojarzenie z waszą marką. Prezenty w tym bardzo pomagają, nawet te najdrobniejsze.

Gadżety reklamowe firmowe – top 3 najbardziej popularnych prezentów od marki

Wybór gadżetów jako podarunek dla klienta związanych z pamięcią USB ma duży sens w przypadku upominków reklamowych. Jeśli klient ma przed oczami upominek z nazwą waszej firmy, to jest znacznie większa szansa, że ponownie do was zadzwoni, w razie potrzeby lub chęci współpracy. Kolejną zaletą pamięci USB jest oczywiście jej mobilność.

Pendrive

Wasze logo nie tylko pozostaje w pobliżu klienta przez cały czas, ale może też być obecne w jego domowym gabinecie, czy w trakcie spotkania.  Pendrive’y są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, od małych po te o większych rozmiarach, które mają dużo miejsca na elektroniczne dokumenty. Bardzo modną formą pamięci USB jest kształt wizytówki – to kompaktowa forma, która pozwoli przechowywać pendrive nawet w portfelu.

Power bank

Nie ma nic bardziej irytującego niż świadomość, że bateria smartfonu, czy innego urządzenia mobilna jest słaba w momencie, gdy osiągamy np. dopiero połowę aktywnego, produktywnego dnia. Możecie przyjść na ratunek swoim klientom w potrzebie, podarowując im markowy power bank z waszym logotypem lub hasłem przewodnim firmy. Przy wyborze power banku ważna jest miliamperogodzina. Podczas gdy mniejsze rozmiary naładują smartfon raz, większe naładują telefon wielokrotnie. To doskonały prezent reklamowy od firmy dla stałych klientów.

Głośniki Bluetooth

Podobnie jak ładowarki, głośniki Bluetooth są teraz bardzo modnym gadżetem reklamowym. Począwszy od małych modeli, które klienci mogą nosić przy sobie na breloku do kluczy, po większe modele, które pełnią funkcję mobilnych głośników, które nagłośnią nawet event firmowy. Głośniki Bluetooth dają użytkownikom możliwość słuchania muzyki, ale są również przydatne podczas nawiązywania połączeń konferencyjnych w podróży. Dzięki dodatkowej personalizacji są świetnym sposobem na reprezentowanie marki, gdy nie ma was w pobliżu.

Gadżety reklamowe to doskonały, biznesowy prezent, który może ciągle robić na waszych klientach efekt wow. Robią wrażenie, kiedy przekazujemy je swojemu klientowi, a on będzie o was sobie przypominał za każdym razem, gdy użyje produktu. Warto wybierać gadżety reklamowe wysokiej jakości, który przetrwają długie lata.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *