Jakie gadżety reklamowe na lato?

Jakie gadżety reklamowe na lato? Cintapunto
Z pierwszym ciepłym dniem wiosny klienci cintapunto.pl zaczynają poszukiwać gadżetów reklamowych na lato. Do takich możemy zaliczyć parawany reklamowe z nadrukiem, leżaki reklamowe z nadrukiem czy torby plażowe z logo. Jednak poza  oczywistymi wyborami można do takich gadżetów zaliczyć smycze reklamowe, opaski papierowe na rękę, opaski koncertowe czy opaski silikonowe oraz wiele innych.

Dlaczego lato to dobry czas na reklamę?

Zimą sposób promocji jest ograniczony ze względu na pomieszczenia i często ogranicza się do zamkniętych pomieszczeń. Kiedy zaczyna się robić ciepło startują imprezy plenerowe, które trwają do późnej jesieni. Jest to świetna okazja do wypromowania swojej marki czy projektu. Takie spotkania czasami skupiają kilkadziesiąt osób, a kończą się nawet na kilkusettysięcznych koncertach i festiwalach. Tutaj świetnie sprawdzają się opaski identyfikacyjne materiałowe i opaski papierowe TYVEK.

Wakacje to doskonały czas na reklamę

Na wakacje ludzie jadą dobrze się bawić, odpocząć i co za tym idzie wydać także pieniądze. Idąc na plaże biorą leżaki, parawan i torbę plażową. Każda z tych rzeczy może być nośnikiem reklamy. Kupując kilka sztuk takich plażowych gadżetów reklamowych możemy na przykład zareklamować swój pensjonat nad morzem. Przy fajnym pomyśle wszyscy plażowicze będą zwracać uwagę i zaczną rozpoznawać naszą markę. Leżak czy parawan może być także świetnym gadżetem reklamowym wykorzystywanym przez duże korporacje promujące na przykład swoje napoje w gorące wakacyjne dni. W takim przypadku agencje reklamowe mogą zaoferować swoim zleceniodawcą wiele ciekawych rozwiązań. Należy przy tym pamiętać, że planowanie dużej kampanii i przygotowanie gadżetów w dużej ilości często odbywa się już zimą, a nawet jesienią.

Jakie gadżety na lato poza plażowymi?

Poza wymienionymi wcześniej typowymi gadżetami plażowymi szczególnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju opaski papierowe TYVEK, opaski materiałowe, opaski silikonowe z nadrukiem. Często te gadżety reklamowe kupowane są jako identyfikatory na imprezach w klubach czy na dużych koncertach i festiwalach. Już sam kolor świadczy kto ma przykładowo prawo do przemieszczania się po danej strefie wydarzenia. Szkoda jednak zmarnować tak świetna okazję i należy potraktować opaski do identyfikacji także po prostu jako doskonałą powierzchnię do w zasadzie darmowego zagospodarowania.

Co mogę zareklamować na opasce lub smyczy?

W przypadku smyczy można dokonać dwustronnego lub jednostronnego nadruku z dowolna treścią. Tak samo na opasce silikonowej. Opaski papierowe Tyvek zadrukowuje się natomiast jednostronnie. Poza nośnikiem graficznym opaski są ciekawym gadżetem reklamowym ponieważ mogą nas przenosić w świat wirtualny. Opaski papierowe i silikonowe można wyposażyć w chip elektroniczny lub nadrukować QR code. Co da kolejne możliwości reklamy.

Jakie gadżety na lato wybrać?

Powyżej opisaliśmy jakie są gadżety reklamowe na lato. Często drobni klienci jak i agencje reklamowe nie są pewne, które gadżety połączyć aby kampania była kompletna. Dlatego pracownicy Cintapunto służą pomocą i pomagają w stworzeniu kampanii aby przynosiła maksymalne korzyści i satysfakcję klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *