Gadżety na event – poznaj 3 najważniejsze akcesoria

Gadżety na event cintapunto

Po wielu miesiącach obostrzeń związanych z panującą pandemią rzeczywistość powoli wraca na dawne tory! Nadchodzące wakacje z całą pewnością pozwolą cieszyć się nie tylko ładną pogodą, ale i wieloma wydarzeniami plenerowym. Większość wytycznych dotyczących imprez masowych będzie związanych z bezpieczeństwem m.in. przestrzegania dystansu społecznego. Organizatorzy muszą jednak pamiętać o wielu kwestiach związanych z prawidłowym przebiegiem zaplanowanego koncertu czy festiwalu. Jakie gadżety na event są niezbędne dla promotorów?

Gadżety na event: opaski wejściowe i identyfikacyjne

Coraz więcej organizatorów imprez o charakterze koncertów, festiwali muzycznych lub targów rezygnuje z klasycznych papierowych biletów na rzecz bardziej wygodnych rozwiązań. Jednym z takich przykładów są opaski koncertowe, które pozwalają na niezwykle sprawną identyfikację osób znajdujących się na terenie wydarzenia. W naszej ofercie dostępne są opaski przygotowane z rozmaitych materiałów:

Opaski można przygotować w rozmaitych kolorach i z dodatkiem różnych nadruków. Tego typu wyjście pozwoli na pogrupowanie uczestników wydarzenia. Wówczas osoby należące do ochrony bez trudu rozpoznają ekipę technicznych od pracowników strefy gastronomicznej lub członków zespołu medycznego.

Ponadto warto wspomnieć o niesamowicie nowatorskim rozwiązanie dla służb porządkowych i innych osób odpowiedzialnych za techniczne aspekty wydarzenia. W celu ograniczenia dostępu np. na backstage lub pomieszczeń służbowych można wykorzystać opaski RFID, które zapewniają niezwykłą skuteczność w zakresie bezpieczeństwa i identyfikacji. Dzięki zastosowaniu w opaskach chipu z indywidualną informacją cyfrową można uniknąć błędów podczas sprawdzania osób znajdujących się na wydarzeniu. Tego typu gadżety są idealnym rozwiązaniem np. dla gości VIP, przedstawicieli mediów czy samych artystów będących gwiazdami danego wydarzenia.

Gadżety na eventy: podkładki pod napoje i piwo

Choć większość firm caterignowych obsługujących imprezy masowe zapewnia uczestnikom kubki na sprzedawane napoje, to organizator może pomyśleć o ciekawym gadżecie reklamującym jego markę. Dobrym przykładem są podkładki pod napoje, które zostają przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Niesamowita głębia i silne nasycenie kolorów sprawiają, że naniesiony nadruk świetnie odda logo agencji koncertowej lub grafikę reklamującą imprezę. Podkładki pod kubki lub kufle są także bardzo dobrą pamiątką dla uczestników. Dlatego też naszym zdaniem, to idealne gadżety na event muzyczno-rozrywkowy.

cintapunto gadżety na event podkładki
cintapunto gadżety na event podstawki
podkładki pod piwo cintapunto gadżety na event

Gadżety na eventy: smycze reklamowe

Praktycznie na każdym evencie smycze okażą się pomocne dla zespołu odpowiadającego za organizację. Idealnie sprawdzą się do zawieszenia kluczy, kart dostępu czy identyfikatorów, a wykorzystany materiał zapewni odpowiednią wytrzymałość przed uszkodzeniami. Dzięki temu pracownicy ochrony, osoby zajmujące się nagłośnieniem czy też szatniarze mogą bez trudu wykonywać własne obowiązki. Smycze reklamowe to także przydatny gadżet marketingowy dla samych uczestników! W związku z tym przygotowane personalizowanych smycze z własnym nadrukiem w formie logo lub napisu będzie nie tylko fajną pamiątką, ale i sposobem na nienachalną formę promocji np. kolejnej edycji eventu.

gadżety na event cintapunto
cintapunto brelok gadżety na event

Gadżety na event FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Czy zajmują się Państwo przygotowywaniem odzieży reklamowej?
  W naszej ofercie znajduje się wiele akcesoriów z kategorii odzieży promocyjnej np. koszulki, czapki z daszkiem czy bluzy. Posiadamy wersje unisex, jak produkty w typowo damskim kroju.
 2. Jakie inne gadżety sprawdzą się podczas organizacji eventu?
  Wszystko jest uzależnione od szeregu kwestii m.in. liczby uczestników, charakteru imprezy czy lokalizacji wydarzenia. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu – mamy wieloletnie doświadczenie w branży eventowej i pomożemy w doborze odpowiednich gadżetów na zaplanowane wydarzenie.
 3. Co mam zrobić jeżeli nie mam własnego projektu nadruku?
  Nasi graficy rozwiążą ten problem! Z przyjemnością zrealizujemy projekt grafiki, która ma pojawić się na zamówionych gadżetach. Co więcej, przygotowany projekt jest całkowicie darmowy i wliczony w koszt zamówienia!

3 thoughts on “Gadżety na event – poznaj 3 najważniejsze akcesoria

 1. Mirek says:

  Już niedługo startujemy z pierwszym eventem. Zdecydowaliśmy się na opaski Cinta z uwagi na dobrą jakość – w przeszłości nasz team miał okazję korzystać z tego produktu i byliśmy bardzo zadowoleni!

 2. Anabell says:

  Opaski wejściowe są znacznie lepszym rozwiązaniem aniżeli pieczątki identyfikacyjne. Sądzę że coraz większa liczba organizatorów decyduje się na tego typu gadżety.

 3. Paweł61 says:

  Jako organizator niewielkiej imprezy z zapleczem gastronomicznym zdecydowałem się na zamówienie podkładek pod napoje, które uzupełniłem o własne logo. Poziom wykonania przerósł moje oczekiwania! 🙂 Produkty wyglądały w rzeczywistości świetnie i sądzę, że przy kolejnej edycji zdecyduję się na ponowną współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *