Gadżety marketingowe w formie gratisu – co wybrać?

gadżety marketingowe main cintapunto

Zadowolenie klienta stanowi priorytet dla każdej firmy. Tylko w ten sposób istnieje szansa, że konsument ponownie dokona zakupu lub skorzysta z usługi. Jedną ze skutecznych form utrzymania dużego grona odbiorców jest wręczanie darmowych upominków. Dlatego w tym celu warto zdecydować się na spersonalizowane gadżety marketingowe. Które z nich będą dobrym wyborem?

Po czym rozpoznać wartościowe gadżety marketingowe?

Najważniejszym kryterium doborów gadżetu promocyjnego jest oczywiście przydatność. Bezużyteczne akcesoria, bez względu na jakość wykonania, prędzej czy później wylądują w koszu. Zakup produktu lub skorzystanie z usługi stanowi wydatek ze strony klienta – warto więc zreflektować się darmowym upominkiem, który pomoże mu ułatwić codzienność. Co więcej, firmy wręczające praktyczne gadżety zyskują w oczach nabywców. To znak, że właściciele nie myślą wyłącznie o zysku, a realnym zadowoleniu własnych klientów.

Nie można zapominać, że darmowe prezenty dodawane do zamówień i usług mają wspomóc promocję firmy. Gratisowe gadżety marketingowe to także forma sprytnej reklamy, która niezwykle taktownie popularyzuje produkt lub przedsiębiorstwo. Profesjonalnie przygotowany nadruk w postaci logo producenta, hasła reklamowego czy kolorowej grafiki z całą pewnością przykuje wzrok przypadkowych osób. To z kolei zwiększa szansę na rozbudzenie w nich ciekawości, co może poskutkować m.in. sprawdzeniem oficjalnej strony internetowej czy zapoznaniem się z ofertą.

gadżety marketingowe cintapunto

Ponadto warto pamiętać o takich kwestiach jak:

Gadżety marketingowe z własnym nadrukiem

Proces personalizacji gadżetów marketingowych pozwala firmom na przygotowanie akcesoriów promocyjnych wzbogaconych we własne logo czy chwytliwe hasło reklamowe. Decydując się na współpracę z profesjonalnymi producentami akcesoriów reklamowych, jak Cintapunto, nie ma obaw o jakość wykonania. Doświadczony zespół grafików pomoże zaadaptować grafikę do nadruku lub przygotować indywidualny projekt na życzenie klienta. Natomiast nowatorska technologia produkcji zapewnia niezwykle wysoki standard wykonania m.in. dostarczając prawdziwie żywe kolory i gwarantując niesamowitą odporność na uszkodzenia.

Które gadżety marketingowe wykorzystać w formie gratisu?

Praktycznie każdy produkt w naszej ofercie sprawdzi się jako darmowy upominek dla klienta. Prezentujemy jednak najchętniej wybierane i zarazem najbardziej popularne gadżety reklamowe, które już teraz mogą zostać spersonalizowane pod niezbędne wymagania zleceniodawców.

Smycze reklamowe

Jednym z najczęściej wykorzystywanych gadżetów promocyjnych są smycze reklamowe, które mogą zostać użyte przez każdego – począwszy od organizatorów eventów, przez firmy spedycyjne i transportowe, a skończywszy na sklepach sportowych czy placówkach szkolnych i uczelniach wyższych. Smycze stanowią funkcjonalny przedmiot pozwalający na mocowanie kluczy, identyfikatorów czy podręcznych czytników pamięci USB. Ponadto smycze są świetnym upominkiem dla uczestników imprez masowych np. konferencji naukowych, targów handlowych czy wystaw.

smycz reklamowa gadżet z własnym nadrukiem cinta punto
gadżety na eventy smycze
smycz reklamowa brelok sublimacyjny cinta punto własny nadruk logo grafika

Maseczki ochronne na twarz

W dobie dzisiejszych czasów maseczki ochronne stały się jednym z niezbędnych przedmiotów. Taka forma gratisowego dodatku do zakupów lub skorzystania z usługi potwierdza, że firma dba nie tylko o własny interes, ale i troszczy się o zdrowie własnych klientów!

maseczka na twarz gadżety marketingowe cintapunto
biała maseczka na twarzy z logo bez nadruku cinta punto
maseczka na twarz sublimacyjna z własnym logo nadrukiem cintapunto

Torba reklamowa

Trudno zaprzeczyć, że torba reklamowa wzbogacona w ciekawą grafikę nie przykuwa wzroku przypadkowych przechodniów na ulicy! Zwłaszcza że torby reklamowe mają niezwykle wszechstronne zastosowanie i mogą być wykorzystane np. jako zamiennik plastikowych reklamówek na zakupy, alternatywa dla plecaka na książki czy oryginalna forma opakowania prezentowego.

torba bawełniana reklamowa na zakupy cinta punto
torba bawełniana z nadrukiem cintapunto

Darmowe gadżety marketingowe FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Jaka jest cena zakupu gadżetów marketingowych?
  Jako producent oferujemy konkurencyjne ceny. Z kolei w przypadku dużych zamówień proponujemy indywidualnie przygotowaną ofertę.
 2. Czy w ofercie są dostępne gadżety z ekologicznych materiałów?
  Część produktów została wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu czy naturalnych tworzyw (np. bambus).
 3. Które gadżety sprawdzą się w trakcie organizacji eventów np. festiwali muzycznych?
  Organizatorom imprez masowych polecamy m.in. opaski wejściowe i koncertowe, koszulki z własnym nadrukiem czy podstawki pod piwo i inne napoje.

3 thoughts on “Gadżety marketingowe w formie gratisu – co wybrać?

 1. julitka663 says:

  W naszej firmie podarowaliśmy pracownikom maseczki z własnym logo. Ponadto w ramach wsparcia klientów przygotowaliśmy specjalne paczki z artykułami higienicznymi – idealny sposób, aby pokazać kontrahentom, że relacja biznesowa to nie tylko współpraca dotycząca kwestii finansowych. :)!

 2. Paweł C. says:

  Torba z indywidualnym nadrukiem świetnie sprawdza się jako forma dodatku do zakupów w naszym sklepie internetowym. Nasi klienci cenią sobie taki darmowy prezent.

 3. Tymon says:

  W dzisiejszych czasach warto postawić na gadżety w postaci artykułów higienicznych. Maseczki i żele antybakteryjne z własnym logo są świetnym sposobem na pokazanie klientom, że firma dba nie tylko o wspólny interes, ale i zdrowie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *