Etui na maseczkę – najważniejsze zalety

Etui na maseczkę - najważniejsze zalety

Obowiązkowy dystans społeczny to obecnie jeden z najlepszych sposobów na ograniczenie ryzyka zachorowania. Przedmioty jak maseczka chirurgiczna czy sublimacyjna maseczka ochronna na twarz stały się niezbędnymi akcesoriami dla wszystkich osób. Czy ochronne etui na maseczkę jest warte uwagi? Oto najistotniejsze zalety tego produktu!

Etui na maseczkę — forma dodatkowej ochrony

Obowiązek noszenia maseczki ochronnej może niekiedy stwarzać problem. O ile poza domem nie stanowi to dużego kłopotu, bo znajduje się na twarzy, to sytuacja zmienia się podczas odwiedzin znajomych lub po wejściu do pomieszczenia. Co zrobić z maseczką Schowanie jej do kieszeni spodni lub wrzucenie do plecaka nie jest raczej dobrym rozwiązaniem. Skoro pojawia się konieczność jej ponownego założenia na twarz
i kontaktu z ustami, to jednak warto zachować je w odpowiedniej czystości. To jednak może okazać się trudne.

Dlatego dobrym rozwiązaniem okazuje się niewielkie etui na maseczki ochronne. Z łatwością zmieści maskę na twarz, co pozwoli uniknąć jej kontaktu z innymi rzeczami i utrzymać optymalny poziom czystości. Ponadto etui ochronne na maseczki jest wykonane z wytrzymałego polipropylenu (PP), który nie sprawia żadnych problemów z czyszczeniem. Wystarczy zastosować antybakteryjny płyn do dezynfekcji, nie ma potrzeby stosowania innych środków czyszczących.

Poręczny rozmiar i wygoda stosowania

Niewielki rozmiar etui ochronnego na maseczki nie sprawia najmniejszych problemów z transportem. Produkt dzięki poręcznemu formatowi produkt można z łatwością umieścić w:

 • torebce
 • siatce na zakupy
 • saszetce rowerowej
 • schowku samochodowym
 • plecaku i torbie treningowej
 • w kieszeniach spodni, bluzy lub kurtki

Przemyślanie zaprojektowany i niezwykle praktyczny system składania ochronnego sprawia, że dostęp do maseczki jest niezwykle szybki i prosty. Dlatego produkt idealnie sprawdzi się zarówno u dorosłych, jak i młodszych użytkowników!

Etui na maseczkę — zastosowanie

Pudełko na maseczki sprawdzi się u każdego.
Bez względu na charakter czy miejsce wykonywanej pracy można bez najmniejszych problemów schować maseczkę w etui i nie martwić się o jej zabrudzenie. To świetne rozwiązanie podczas wyjścia do biura, szkoły, na uczelnię, trening czy w trakcie podróży – nie ma tak naprawdę żadnych ograniczeń, aby korzystać
z etui na maseczkę!

etui na maseczkę cintapunto

Personalizacja i znakowanie – przydatny gadżet marketingowy

Wykorzystanie ochronnego etui na maseczki może być świetną reklamą własnej firmy lub usług! Trudno spierać się o praktycznym zastosowaniu tego produktu w codziennym życiu. Dlatego wręczenie klientowi etui na maseczkę z własnym logo lub nadrukiem będzie skutecznym sposobem promocji biznesu.
To znacznie lepsze rozwiązanie aniżeli inne i niepraktyczne gadżety, które po pewnym czasie lądują w koszu na śmieci! Dzięki ochronnemu etui klienci zyskują produkt na przetrzymywanie maseczki, co dodatkowo wspomoże codzienną troskę o zdrowie. Z całą pewnością docenią ten gest, który dodatkowo podkreśla pomysłowe podejście do własnego zdrowia.

Etui na maseczkę FAQ — najczęściej zadawane pytania

1. Czy etui jest łatwe w czyszczeniu?
Wykorzystany do produkcji polipropylen jest uznawany za materiał, który nie stwarza problemów z czyszczeniem.

2. Ile maseczek może pomieścić etui?
W jednym pudełku znajduje się miejsce na 3 maseczki.

3. Jakie jest minimalne zamówienie?
Ochronne etui na maseczki są sprzedawane w opakowaniach po 25 sztuk.

3 thoughts on “Etui na maseczkę – najważniejsze zalety

 1. Kalina C. says:

  Ja zdecydowałam się na kilka sztuk etui, przede wszystkim dla rodziny i znajomych. Wszyscy są naprawdę zadowoleni z tego pomysłu! 🙂 Nie trzeba martwić się, że maseczka pobrudzi się w kieszeni czy w torbie.

 2. Patrycja says:

  Dla mnie to obowiązkowy gadżet podczas treningów poza domem! Mogę bez problemu schować maseczkę, a etui wrzucić do plecaka lub schować w saszetce podczas długiego biegania. 🙂 Zdecydowanie polecam miłośnikom sportu! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *