5 korzyści dla higieny – opaska z płynem do rąk

5 korzyści dla higieny - opaska z płynem do rąk

Dzisiejsze czasy wymagają nieustannego przestrzegania higieny osobistej. Przedmioty jak maseczka ochronna czy żel do dezynfekcji rąk stały się niezbędnymi akcesoriami na spacer lub podróż. Idealnym uzupełnieniem będzie opaska z płynem do dezynfekcji, która powoli staje się prawdziwym hitem. Dlaczego? Oto 5 najważniejszych korzyści, które można uzyskać!

Opaska z płynem — utrzymanie higieny w każdej sytuacji

Dzięki opasce na rękę z dozownikiem na płyn do dezynfekcji nie ma obaw o szybki dostęp do żelu antybakteryjnego. Poręczny rozmiar produktu w żadnym stopniu nie wadzi podczas spaceru, zakupów
czy podróży. Łatwe napełnianie opaski powoduje, że płyn do dezynfekcji można uzupełnić praktycznie wszędzie i to w niezwykle krótkim czasie. Od teraz nie trzeba korzystać z dozowników z płynami
w miejscach publicznych, co jest dodatkową formą wsparcia dla odporności!

Produkt przyjazny dla skóry i łatwy w czyszczeniu

Do produkcji opasek z płynem do dezynfekcji wykorzystano niezwykle wytrzymały silikon, który nie powoduje podrażnień ciała. Dlatego też zastosowany materiał jest prosty w czyszczeniu, co w żadnym stopniu nie powoduje zbędnego zagrożenia dla higieny. Można bez problemu udać się z nią pod prysznic (np. będąc na basenie lub w salonie SPA) i bez problemu użyć po wyjściu z łazienki.

artykuły higieniczne opaska na żel z dozownikiem

Opaska z płynem jest dobra dla każdego

Dzieci i starsi mogą nosić na ręce opaski z płynem do dezynfekcji, co idealnie potwierdza uniwersalne zastosowanie produktu. Kobiety i mężczyźni, chłopcy i dziewczęta mogą założyć ją na rękę.

Co więcej, regulowany pasek pozwala dostosować opaskę do rozmiaru nadgarstka. Natomiast dzięki mnogiej liczbie kolorów nie ma problemów
z wybraniem interesującego wariantu.

Personalizowana opaska z płynem i dozownikiem

Zastosowanie opaski na rękę z dozownikiem na żel antybakteryjny będzie świetnym pomysłem na gadżet marketingowy. Personalizacja produktu pozwala wzbogacić go w logo lub napis, które umożliwiają reklamowanie firmy lub produktu. Personalizowana opaska na rękę do dezynfekcji może posłużyć za świetny prezent np. dla bliskiego przyjaciela bądź klientów. Z całą pewnością docenią ten skromny gest, który ma niezwykle przydatne zastosowanie i udowadnia troskę
o zdrowie innych osób. To także świetny pomysł dla każdej firmy, która dba o własny zespół i chce podarować coś naprawdę wartościowego.

Wielokrotne i wszechstronne użycie

Możliwość ponownego napełniania opasek na rękę do dezynfekcji sprawia, że produkt będzie służył przez długi czas. Zwłaszcza że zastosowane do produkcji tworzywo jest wystarczająco wytrzymałe na uszkodzenia. Co więcej, opaski na rękę mogą być wypełnione innymi środkami — żel antybakteryjny to tylko jeden z przykładów. Ponadto w pojemniku można umieścić również mydło w płynie albo balsam do rąk. Z kolei dozownik pozwoli na łatwą i niezwykle higieniczną aplikację. Opaska jest w stanie pomieścić około 15 ml płynu! Dlatego też do opasek zaleca się użycie specjalnie zaprojektowanych buteleczek z dozownikiem, które ułatwiają uzupełnienie pojemnika na płyn.

Opaska z płynem FAQ – najczęściej zadawane pytania

1. Czy opaska na rękę z dozownikiem jest dobra dla uczniów?
Opaski zostały wykonane z elastycznego materiału. Dlatego też mogą być wykorzystywane przez osoby dorosłe oraz młodszych np. uczniów i studentów.

2. Jaka jest pojemność pojemnika w opasce z płynem do dezynfekcji?
Pojemnik w opasce może być napełniony aż 15 ml żelu lub innego środka dezynfekującego.

3. Czy opaska z płynem będzie mieć zastosowanie u sportowców?
Duża wytrzymałość opaski na rękę oraz obecność dozownika na płyn do dezynfekcji sprawia, że osoby ćwiczące mogą ją wykorzystać do zachowania niezbędnej higieny podczas treningów.

4 thoughts on “5 korzyści dla higieny – opaska z płynem do rąk

  1. Alicja says:

    Kupiłam dla dzieci opaski na rękę, przede wszystkim z myślą o ich zabawach na zewnątrz. Teraz mam pewność, że w każdym momencie mają dostęp do płynu dezynfekującego. A dozownik pomoże im w użyciu i oczyszczeniu pobrudzonych dłoni.

  2. Hubert P. says:

    Dla osób pracujących w sklepie to absolutny must have! Szybka dezynfekcja rąk w dowolnej sytuacji i bez konieczności przerywania obowiązków.

  3. Antonio says:

    Zamówiłem kilka sztuk i nie żałuję! Od teraz nie muszę korzystać z publicznych dozowników z płynem do dezynfekcji, bo dzięki opasce w dowolnej chwili mam własny żel! Niesamowity komfort. 🙂

  4. Pingback: Akcesoria do picia - które produkty są godne uwagi? || Cintapunto Blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *