Opaski koncertowe – ulubiony top gadżet wszystkich organizatorów wydarzeń plenerowych

opaski koncertowe z nadrukiem materiałowe

Wakacje w pełni, zmniejszone obostrzenia koronawirusowe sprzyjają masowym wyjściom oraz wyjazdom na plenerowe koncerty. Organizatorzy imprez od lat zastanawiają się w jaki sposób najlepiej selekcjonować uczestników wydarzenia. Z pomocą przychodzą wówczas opaski koncertowe z nadrukiem, opaski wielokolorowe, które pozwalają na oszacowanie np. poziomu biletów, czy uprawnień danego uczestnika eventu.

Organizatorzy koncertów, festiwali i imprez masowych mogą postawić na pełną personalizację opasek, tak, aby wyglądały wyjątkowo i unikatowo. Chętnie w Cintapunto.pl realizujemy takie zamówienia. Samodzielnie produkujemy i projektujemy bez żadnych pośredników tekstylne opaski koncertowe każdego rodzaju. Stawiamy na wysoką jakość i trwałość wykonania. Opaski reklamowe koncertowe z nadrukiem można ozdobić wedle potrzeb – poprzez metodę haftu komputerowego albo nadruk wielokolorowy full colour CMYK.

Opaski koncertowe z nadrukiem – materiałowe wykończenie i wysoka jakość

Opaski materiałowe doskonale sprawdzają się na koncertach i festiwalach. Mają bardzo przyciągający wygląd i często są zachowywane przez uczestników jako pamiątka fantastycznych wspomnień. Opaski materiałowe w przeciwieństwie do opasek silikonowych oraz opasek plastikowych są łagodne dla skóry i pozwalają jej oddychać.

opaski koncertowe z nadrukiem materiałowe

Jest to szczególnie ważne w trakcie upalnych wieczorów i intensywnej zabawy tanecznej. Materiałowe opaski posiadają zapięcia jednorazowe, których nie można wykorzystać ponownie bez uszkodzenia. Miękkie i lekkie zaciski są oferowane w cenie opaski materiałowej. Dostępne są także zapięcia wielorazowe typu koraliki w cenie 0,39 zł. Takie zapięcia są bardzo trwałe i wyglądają estetycznie.

Opaski koncertowe haftowane – wyjątkowe wspomnienia z najlepszych imprez

Opaski koncertowe haftowane są wiecznie żywe. To doskonały nośnik reklamowy dla zespołów muzycznych, a także dla firm i biznesu. Jasny, kolorowy haft doskonale prezentuje się na przegubie ręki. Możemy dla Ciebie stworzyć wyjątkowy projekt, który będzie unikalny i nikt inny nie będzie miał takich opasek. Opaski z nadrukowanym haftem np. ulubionego zespołu są doskonałą pamiątką na lata.

opaska koncertowa haftowana

Opaski haftowane można zestawić z plastikowymi lub metalowymi zapięciami jednorazowego użytku. Nie ma możliwości, aby ściągnąć opaskę bez jej uszkodzenia, co niezwykle sprzyja pracy ochrony koncertów. W Cintapunto.pl samodzielnie produkujemy tekstylne opaski z nadrukiem haftowanym i staramy się w jak najszybszym tempie realizować zamówienia.

Opaski koncertowe RFID – bezpieczeństwo na wagę złota

Koncertowe opaski z RFID to niezwykły gadżet reklamowy, który ma wielką wartość w przypadku, gdy chcemy identyfikować zwiedzających lub uczestników wydarzenia w ramach systemów z płatnym dostępem. Opaski koncertowe RFID wykorzystują łączność radiową, czyli wchodzą w skład podgrupy identyfikacji automatycznej oraz rejestracji danych obiektów przy pomocy kanału łączności radiowej. Identyfikacja uczestnika wydarzenia odbywa się poprzez odczytanie unikalnego kodu cyfrowego chip, dzięki temu otrzymujemy pakiet informacji np. na temat dostępnego biletu, uprawnień, czy płatności

opaska koncertowa RFID
opaska koncertowa RFID

To bardzo wygodny nośnik reklamowy składający się z mikroanteny, mikrokontrolera oraz odbiornika. Nalepki radiowe mają funkcję przekazywania zaprogramowanego unikalnego kodu identyfikacyjnego. Wymiary dostępne dla karty RFID to 40×25 mm (w ramach zamówienia możemy stworzyć również inny rozmiar). Karty RFID w opaskach koncertowych są stworzone z PVC oraz PET, dzięki czemu są ekologiczne dla naturalnego środowiska. Opaski koncertowe RFID z pewnością sprawdzą się na każdym evencie. Ta nowoczesna technologia sprawia, że możemy przenieść nasz eventowy biznes na wyżyny mobilności i zbliżać się do nowoczesnych form rejestracji uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *