Cinta – opaski kontroli wstępu

Cinta - opaski kontroli wstępu

Opaski identyfikacyjne – to niezbędny element kontroli wstępu do klubu, na teren imprezy, czy koncerty. Niezależnie od spodziewanej ilości gości, opaski służą pomocą w organizacji wstępu na teren eventu. 

Wyjątkowy materiał

Najlepszym wyborem w tej sytuacji jest produkt premium – opaski Cinta, które wykonane są z naszego autorskiego materiału. Założeniem i ideą towarzyszącą opracowaniu nowego materiału na opaski jednorazowe było wyeliminowanie wszystkich niedoskonałości innych materiałów. I tak  w odróżnieniu od włóknistego, bąbelkowego materiału tyvek, Cinta charakteryzuje się gładką, lśniącą powierzchnią, co nadaje jej eleganckiego charakteru. Dzięki takiej strukturze powierzchni utrzymuje ona spójność klejem o 45% dłużej niż tyvek w takich samych warunkach.

Zalety rozwiązania

Opracowany przez nas innowacyjny materiał Cinta jest o 15% bardziej wytrzymały od tyvek. Daje to pełną gwarancję na to, że opaski nie da zdjąć się z nadgarstka bez jej uszkodzenia. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad wstępem uczestników na wydarzenie i zabezpieczasz dostęp do niego przed nieupoważnionymi osobami. Jednocześnie zatem zabezpieczasz siebie przed stratą pieniędzy, która mogłaby z tego wyniknąć.

Cinta - opaski kontroli wstępu
Cinta - opaski kontroli wstępu

Warto wiedzieć, że na opaski można nanieść np. kod kreskowy lub kod QR, co zarówno rozluźni kolejki do wejścia, przyspieszy samo wejście na teren imprezy, jak i ułatwi pracę służbom ochrony.

Dzięki opaskom Cinta mamy możliwość segregacji różnych grup gości – dziennikarzy, personelu, występujących artystów itd., a przy okazji zabezpieczamy się też przed działaniem oszustów.

Ponieś poziom bezpieczeństwa

Oprócz tego, identyfikacja za pomocą koloru lub nadruku na opaskach znacząco ułatwia uczestnikom imprezy odnalezienie odpowiedniej dla swojego biletu strefy, czy sektora w sali koncertowej, klubie. 

Opaski identyfikacyjne mają za zadanie pomóc w zachowaniu porządku podczas imprezy i jeadnocześnie nie mogą przeszkadzać gościom się bawić. I dokładnie tak jest – opaski Cinta podnoszą poziom bezpieczeństwa i porządku podczas eventu, dzięki czemu jej uczestnicy mają gwarancję beztroskiej zabawy. 

Cinta - opaski kontroli wstępu
Cinta - opaski kontroli wstępu
Cinta - opaski kontroli wstępu

Sprawdź naszą wyjątkową ofertę

Oferta opasek Cinta – to gwarancja sprawnie i bezpiecznie zorganizowanego ruchu uczestników Twojej imprezy. Znajdziesz w niej bogaty wybór kolorów, pozwalający dobrać dowolne rozwiązanie kolorystyczne, indywidualne dla każdego eventu. Zabezpieczysz się też przed oszustami: opasek nie da się zdjąć i przekazać innej osobie, nie można ich też podrobić – dzięki indywidualnemu numerowaniu każdej opaski jest to po prostu niemożliwe. Dodatkowo zapewniamy przystępne ceny i elastyczny system zniżek dla stałych klientów. Zamówienia zrealizujemy nawet w 24h. 

Poznaj szczegóły oferty pod tym linkiem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *