Brelok do kluczy zwiększy rozpoznawalność marki

Brelok do kluczy zwiększy rozpoznawalność marki

Jak pozyskać więcej klientów? Co zrobić, by Twoja firma zawsze była w ich pamięci? Nieustannie, ale też nieinwazyjnie przypominając im o niej poprzez breloczki do kluczy!

Oczywistym jest, jest że inwestowanie w towar napędza biznes, jednak niemniej kluczową sprawą dla każdej marki jest jej rozpoznawalność. Okazuje się, że im więcej razy konsumenci widzą Twoje logo, nazwę, tym bardziej godna zaufania wydaje im się Twoja firma. W jaki prosty sposób sprawić, że na Twoje logo konsumenci będą patrzyli codziennie, a nawet częściej? Z pomocą przychodzi brelok do kluczy. Co sprawia, że są to tak przydatne gadżety reklamowe?

Niedrogie, a wartościowe

Mimo, że obecnie na porządku dziennym zdarza się odkładanie całkiem sporego budżetu na działania promocyjne, wcale nie znaczy to, że należy go w nieprzemyślany sposób marnować. Istnieje wiele niedrogich opcji promocji i jedną z nich są właśnie breloki do kluczy. Nie ma nic lepszego niż tani, ale wartościowy i spełniający swoją funkcję gadżet. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że dzięki brelokom konsumenci będą codziennie obcowali z Twoim logo – jest to wyjątkowo korzystne i ekonomiczne rozwiązanie.

brelok
Brelok do kluczy zwiększy rozpoznawalność marki

Pozytywne skojarzenia

Brelok może sprawić, że Twoja marka będzie kojarzona z pozytywnymi emocjami. Jak? Pewnie nie raz zdarzało Ci się w panice szukasz kluczyków do mieszkania, samochodu, czy firmy. A następnie poczuć niewypowiedzianą ulgę, gdy znalazłeś je na dnie torby. Dokładnie to samo zdarza się przeżywać innym. A poczucie ulgi, której doświadczą może być skojarzone z logo Twojej firmy, dzięki brelokowi zawieszonemu na odnalezionych kluczach.

Breloczki do kluczy – funkcjonalny gadżet

Breloczek może przybierać obecnie najróżniejsze kształty związane z branżą w której działa firma, lub być wyposażone w akcesoria z nią związane. Breloczki z latarką, otwieraczem do kapli, puszek, czy korkociągiem. Dzięki temu stają się one faktycznie przydatne. A poza promowaniem marki takie  breloki do kluczy przypominają też czym zajmuje się firma, a konsumenci będą mieli ją w pamięci za każdym razem, gdy będą używali takiego breloka. Być może kupią również produkt właśnie tej marki, ponieważ będą ją już kojarzyli.

Skuteczny sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki

Być może breloki do kluczy nie są Twoim pierwszym skojarzeniem, gdy myślisz o gadżetach reklamowych. Może prędzej są to długopisy lub kubki z nadrukiem. Jednak breloczki do kluczy mają nad nimi przewagę – przede wszystkim dzięki temu, że są mobilne. Klucze nosimy przy sobie codziennie, to tylko kwestia czasu, aż ktoś jeszcze poza właścicielem kluczy zobaczy przyczepiony do nich brelok. Nikt natomiast nie chodzi na co dzień po ulicy ze swoim kubkiem ceramicznym, ani nie wpada w panikę, gdy zgubi długopis. Co innego z kluczami. Breloczki do kluczy mają większy zasięg i widoczność od większości innych gadżetów reklamowych.

Brelok do kluczy zwiększy rozpoznawalność marki

Mobilność, która zwiększa ekspozycję marki

Skoro już mowa o tym, że breloki do kluczy są łatwym do przenoszenia gadżetem – pozwala to też na zwiększoną jego ekspozycję. Widzi go nie tylko właściciel kluczy, ale też ludzie z jego otoczenia, co prowadzi do rozpoznawalności marki. I oto chodzi! Korzyści z ekspozycji breloka będą jeszcze większe, jeżeli będzie on miał fajny, ciekawy i przyciągający wzrok design. Taki brelok do kluczy łatwiej jest zapamiętać, wzbudza on też zainteresowanie innych ludzi, poza właścicielem breloka. I właśnie o przyciągnięcie uwagi chodzi – tego rodzaju masowy zasięg za tak niską cenę trudno jest osiągnąć innymi środkami.

Brelok do kluczy zwiększy rozpoznawalność marki

Zaprojektujemy dla Ciebie breloki, których potrzebujesz

Nie pozostaje nic innego, jak zainwestować w ten wyjątkowo skuteczny gadżet reklamowy! Jeżeli nie masz na niego własnego pomysłu – z przyjemnością Ci doradzimy i wykonamy projekt breloku gratis. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *