Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o opaskach silikonowych

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o opaskach silikonowych

Jeżeli jeszcze wahasz się, czy opaski silikonowe są rozwiązaniem, które spełni Twoje oczekiwania przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kiedy stosować opaski silikonowe z nadrukiem?

Opaski sprawdzają się przy każdej okazji – mogą to być akcje marketingowe, kampanie reklamowe, czy charytatywne zbiórki. Ale nie tylko – mogą również posłużyć jako element projektów społecznych lub jako identyfikacja uczestników różnych imprez. Opaski silikonowe na rękę mogą być głównym elementem kampanii społecznych, czy reklamowych lub tylko jednym z wielu innych elementów. Bez względu na to, czy chcesz oprzeć swoje działania na opaskach silikonowych, czy jedynie wesprzeć je nimi u nas od ręki możesz zamówić potrzebną Ci ilość.

Opaski silikonowe z nadrukiem

Dlaczego właśnie silikon?

Czy wiecie, że silikon ma szereg zalet charakteryzujących także metale szlachetne? Mało tego – jest od nich o wiele tańszy. Jakby tego było mało – wytrzymuje długie użytkowanie, jest odporny na wilgoć, promieniowanie UV, zmiany temperatur i uszkodzenie mechaniczne. Gdy dodamy do tego fakt, że silikon jest materiałem hipoalergicznym otrzymujemy niemal niezniszczalny nośnik reklamowy nieposiadający wad. Jego gładka i miła w dotyku struktura sprawia, że opaski są atrakcyjnie dla ludzi w każdym wieku, którzy w dodatku chętnie je kolekcjonują. Trudno znaleźć inny gadżet reklamowy posiadający tyle zalet i jednocześnie będący niedrogim rozwiązaniem.

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o opaskach silikonowych

Dowolność barw i kształtów

W naszej ofercie znajdziecie niemal wszystkie kolory dlatego nie będziecie mieli problemu z dobraniem odpowiednich barw, tak by np. pasowały do kolorystyki Twojej firmy. Jeżeli potrzebujesz więcej kolorów – nie ma problemu – nasz sprzęt pozwala połączyć 2 i więcej kolorów na jednej opasce. Możemy dla Was również stworzyć opaski o nietypowych kształtach.

Jak powstają opaski?

Do produkcji opasek silikonowych wykorzystujemy gorącą prasę. Prefabrykant jest w postaci kulki, którą wkłada się do formy, a następnie prasuje. Potem opaski poddawane są obróbce ręcznej podczas której usuwany jest zbędny silikon. Nadruk na opasce wykonywany jest metodą sitodruku.

Ile czasu potrzeba do wyprodukowania 100 opasek? A 1000?

Jedną z opcji produkcji opasek jest szybki nadruk sitodrukiem na gotowych opaskach. W naszej firmie zawsze dysponujemy zapasem opasek w podstawowych kolorach dlatego mamy możliwość realizacji zamówień nawet na tzw. “wczoraj”. Termin realizacji zamówienia w skali od 100 do 5000 sztuk to od 1 do 3 dni.

Druga opcja produkcji opasek to spersonalizowany produkt w dowolnym kolorze Pantone z elementami tłoczenia i dodatkowym barwieniem. W tym wypadku najpierw należy wyprodukować formę dzięki której otrzymamy na opaskach tłocznie. Tego typu zlecania wymagają więcej czasu i termin ich realizacji to 14-21 dni. Naszym osobistym rekordem jest wyprodukowanie od zera 400 000 opasek w 20 dni.

Jak długi jest okres przydatności opasek silikonowych?

Opaski silikonowe cieszą się długim okres „życia” – standardowo wynosi on od 5 do 10 lat. W tym okresie gwarantujemy, że zarówno opaska, jak i nadruk nie ucierpią w wyniku narażenia na wilgoć, światło słoneczne, czy ciągłego noszenia. Zachowają też swoje wyraziste i nasycone kolory.

Opaski silikonowe z tłoczeniem i wypełnieniem
Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o opaskach silikonowych

Potrzebujesz opaski o nietypowym kształcie?

Nie ma problemu! Jesteśmy w stanie wykonać specjalną formę, tak by opaski miały pożądany kształt. Jest to nieco droższa opcja, jednak dzięki niej otrzymacie opaski o unikalnym wyglądzie, który będzie doskonale pasował do wizerunku Twojej firmy.

Opaski silikonowe o rozszerzonej funkcjonalności

Opaski silikonowe mogą być również wyposażone w chip. Opasek takich można używać do płacenia za usługi np. na terenie festiwalu. Znacznie ułatwiają one też kontrolę wejść uczestników na imprezę. Są też przydatnym narzędziem do ewidencjonowania czasu pracy.

Bez względu zatem na potrzeby – czy jest to chęć promocji swojej firmy, sprawienie fajnego gadżetu dla uczestników imprezy, czy też potrzeba kontroli wejścia na jej teren – opaski silikonowe doskonale sprawdzą się w każdym z tych przypadków. 

Opaski silikonowe z tłoczeniem i wypełnieniem
Opaski silikonowe z tłoczeniem i wypełnieniem
Opaski silikonowe z nadrukiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *