Zastosowanie dla bransoletek silikonowych

Zastosowanie dla bransoletek silikonowych

 

Bransoletki silikonowe.

Na początku silikonowych bransoletek używano wyłącznie dla kontroli wstępu do klubów nocnych lub na teren imprez masowych. Jednak z czasem taka ozdoba znalazła sobie o wiele szersze zastosowanie, pełniąc poza funkcją kontrolującą mnóstwo innych. Duże możliwości zdobienia i zadruku bransoletek z silikonu oraz szeroka gama kolorów pozwalają używać je również jako: 1. Gadżety promocyjne – bransoletki z silikonu często spotykamy jako element reklamy i promocji marek, dodawany jako gratis do zakupu, zwiększając rozpoznawalność brandu, lub rozdawany podczas różnego rodzaju wydarzeń kulturowych. 2. Pamiątki po imprezach masowych, konferencjach, szkoleniach i akcjach charytatywnych. opaski silikonowe

  1. Nośnik reklamy – nadrukowane lub wtopione do struktury bransoletki informacje są łatwo zauważalne przez wszystkich ludzi kontaktujących się z właścicielem takiego gadżetu, co dodatkowo zwiększa świadomość szerokiej grupy potencjalnych klientów marki.
  2. Narzędzie do doskonalenia systemów organizacji różnego rodzaju wydarzeń masowych. Taka bransoletka może służyć wejściówką dzięki nadrukowanej dacie eventu, na przykład imprezy integracyjnej, konferencji, lub nawet wesela. Ponadto taka bransoletka zostanie na długo jako fajny upominek dla każdego uczestnika.

W CintaPunto produkujemy na zamówienie silikonowe bransoletki z bezpiecznego dla alergików, wytrzymałego i przyjemnego w dotyku materiału. Do zaoferowania mamy olbrzymi wybór kolorów i możliwości nadruku! W naszej ofercie znajdują się także opaski silikonowe świecące w ciemności.