Opaski silikonowe jako gadżet reklamowy

Opaski silikonowe jako gadżet reklamowy

Jednym z najlepszych sposobów na zareklamowanie swojej firmy i wyeksponowanie się są wszechstronne gadżety promocyjne, takie jak silikonowe opaski. Są znacznie tańszym i równie skutecznym rozwiązaniem jak wiele innych – i nigdy nie wychodzą z mody! W naszej firmie mamy przyjemność zaprezentować właśnie takie opaski reklamowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających specjalistów od marketingu.

Opaski silikonowe są przydatne na przyjęciach, eventach i wielu innych okazjach biznesowych – są świetną alternatywą dla kubków czy długopisów i z pewnością pomogą wyróżnić się na tle konkurencji. Możecie je dostać w wielu różnych kolorach, dzięki czemu bez problemu dopasujecie je do stylu i brandingu swojej firmy.

Opaski silikonowe – zalety dla biznesu

Nie da się ukryć, że spersonalizowane silikonowe opaski na rękę stały się ważną bronią marketingową. Są poręczne, fajne, tanie, a przede wszystkim z natury przydatne z wielu powodów. Niebawem zaczniemy rok 2022 i jesteśmy pewni, że silikonowe opaski na rękę staną się jednym z głównych narzędzi marketingowych.

Silikonowa opaska na nadgarstek jest bardzo wygodna, dlatego nie krępuje ruchów w trakcie np. kilkugodzinnej konferencji. Ponadto, wasi klienci z pewnością chętnie wezmą ze sobą taki gadżet na pamiątkę.

Obecnie możliwości personalizacji opasek silikonowych na rękę są prawie nieskończone. Jeden kolor, dwa lub trzy, jednolite, jaskrawe i świecące w nocy tłoczone lub wypełnione najbardziej szaloną treścią. Jest wiele kolorów, które idealnie będą pasować do waszej firmy i profilu imprezy tematycznej. Można je dostosować za pomocą kolorów z gamy lub wybranego koloru Pantone bez dodatkowych kosztów. Są tanie, proste i eleganckie, zawsze to dobra opcja na spożytkowanie budżetu na gadżety reklamowe.

Możecie na opasce silikonowej umieścić swoje hasło, nazwę firmy lub logo. Ze względu na specyfikę tej techniki druku powierzchniowego opaski te przeznaczone są do użytku krótkoterminowego lub promocyjnego.

Silikonowa opaska na nadgarstek jest niezbędna podczas promocji i wydarzeń. Jest tania, kolorowa, prosta, ale jednocześnie ma ogromną siłę reklamową i komunikacyjną.

To rodzaj produktu, który przypadnie do gustu różnym osobom i sprawdzi się w wielu sytuacjach. Z pewnością opaski silikonowe reklamowe spodobają się dorosłym, dzieciom, klubom sportowym, stowarzyszeniom kulturalnym, organizacjom charytatywnym.

Tani sposób na reklamę

Bransoletki silikonowe to jeden z najtańszych sposobów na reklamę wasze firmy. Oto tylko kilka pomysłów:

  • Stwórzcie silikonowe bransoletki z wiadomością reklamującą uroczyste otwarcie lub imprezę inauguracyjną Twojej firmy lub strony internetowej,
  • Macie dużą wyprzedaż? Użyjcie gumowych opasek na rękę, aby podarować klientom specjalny kod rabatowy,
  • Weźcie udział w targach z silikonowymi bransoletkami, aby poznać nowe kontakty i wyeksponować swoją markę na otwartej przestrzeni biznesowej,
  • Dołączcie gumowe bransoletki z marką jako bezpłatną wkładkę do każdego wysyłanego produktu. Wasi klienci z pewnością będą chętnie nosić silikonowe bransoletki i jednocześnie was reklamować.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *