Opaski identyfikacyjne dla dzieci

Opaski identyfikacyjne dla dzieci

Opaski identyfikacyjne pomocą w pilnowaniu dzieci

Rzecz, za którą ani jedno dziecko nie przepada – to siedzenie w jednym miejscu. Przez pierwsze dwa lata nie robi to specjalnych problemów, póki większość czasu maleństwo spędza na rękach rodziców albo w wózku. Ale w przypadku starszych dzieci o ich pilnowanie już nie ma tak łatwo. Dzieci są nadzwyczajnie ciekawe świata dookoła siebie, zachwyca je każdy nowy przedmiot i zjawisko. Oczywiście, ograniczać dziecko w poznawaniu świata byłoby głupio, ale jak jednocześnie zapewnić jego bezpieczeństwo w dopiero odkrywanym środowisku? Zwłaszcza ostro to pytanie stoi, gdy wyjeżdżamy z dzieciakiem na wakacje, uczestniczymy w imprezach masowych, lub po prostu wychodzimy na spacer do miasta. Co zrobić, aby dziecko nie zgubiło się w tłumie? Poza tym, żeby trzymać go za rękę, oczywiście. Jak najbardziej mamy na to odpowiedź – piękne i łatwo zauważalne bransoletki informacyjne

Czym są opaski informacyjne oraz identyfikacyjne dla dzieci?

Wyglądają one jak większość innych dziecięcych opasek i bransoletek, z jedną, ale zasadniczą różnicą – bransoletki informacyjne posiadają specjalne pole, na którym wpisujemy imię malucha oraz kontakt do opiekuna. Dzięki temu, jeżeli dziecko nie daj boże zgubi się w tłumie, każda osoba dorosła w pobliżu będzie w stanie natychmiast skontaktować się z jego rodzicami. Nawet najbardziej spokojne dzieciaki czasem w trakcie gry mogą nie chcąc uciec poza dozwolony teren, bądź to na spacerze, na placu zabaw lub gdziekolwiek indziej. Przed podobnym zdarzeniem nie jesteśmy zabezpieczeni nawet gdy dziecko jest w żłobku czy przedszkolu. Dlatego informacyjne bransoletki zawsze będą przydatnym dodatkiem, który zapewni sporo większe bezpieczeństwo naszych dzieciaków.

Zalety bransoletek informacyjnych

Większość rodziców wciąż trzyma się starego patentu, chowając kartkę z danymi kontaktowymi do kieszeni kurtki lub spodni dziecka. Warto jednak pamiętać, że dzieci – to mistrzowie świata od gubienia czegokolwiek – i zwłaszcza kawałka papieru, który dla nich nic specjalnie nie znaczy. Sytuacja się odwraca w przypadku opaski informacyjnej. Mocne i trwałe zapięcie takiej opaski, dzięki któremu ona komfortowo siedzi na nadgarstku, gwarantuje, że bransoletka nigdy się nie zgubi, oraz samo dziecko też nie będzie mogło jej zdjąć bez pomocy dorosłych. Ważne zalety opasek informacyjnych, to:

  • Hipoalergiczny materiał, który nie powoduje podrażnień nawet na bardzo wrażliwej skórze;
  • Atrakcyjny wygląd. Dla dzieci taka opaska, to fajny i „modny” dodatek, który one noszą zawszę z przyjemnością;
  • Przystępna cena. Opaski są jednorazowe, ale w jednym opakowaniu dostarczamy od razu 10 sztuk, więc taka drobna „inwestycja” będzie zaledwie odczuwalna dla budżetu rodzinnego;
  • Bezpieczeństwo opasek jest potwierdzone certyfikatem jakości i higieny;

W Cintapunto produkujemy opaski informacyjne o doskonałej jakości i wytrzymałości. Razem z Wami dbamy o to, abyście zawsze mieli pewność bezpieczeństwa Waszych dzieci w każdym miejscu.

Komu jeszcze przydadzą się opaski informacyjne?

Opaski informacyjne produkujemy w 2 rozmiarach – dla dzieci i dla dorosłych. Osoby dorosłe, zwłaszcza seniorzy lub te mające dolegliwości związane z pamięcią, również często potrzebują pomocy, mogą pogubić się w miejscu publicznym, w skrajnych sytuacjach nawet nie będąc w stanie wspomnieć swojego imienia. Wielu z nas ma w rodzinie kogoś, kto potrzebuje specjalnej opieki. Zadbajmy też o ich bezpieczeństwo za pomocą takich informacyjnych bransoletek.