Opaski identyfikacyjne dla imprez

Opaski dla dzieci

Zamknięta impreza dla grona najbliższych przyjaciół czy festiwal dla 40 000 osób — opaski identyfikacyjne są wymagane niezależnie od skali wydarzenia. Pozwalają na identyfikację uczestników w celu zapewnienia porządku i bezpieczeństwa oraz wyeliminowania wejścia na teren impreze niechcianych gości.

Z czego wykonane są opaski dla imprez

Podstawowe przeznaczenie opasek imprezowych – to tanie i skuteczne rozwiązanie problemu kontroli wejścia na teren imprezy oraz eliminacja możliwości fałszowania takiej „wejściówki” i przekazywanie jej osobom trzecim. Dlatego większość opasek imprezowych jest jednokrotnego użytku.

Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem wśród opcji jednorazowych są opaski identyfikacyjne do imprez Tyvek wykonane z polimeru. Mimo pozornego podobieństwa do papieru, materiał ten jest znacznie mocniejszy i bardziej wytrzymały. Będzie służył przez 24 godziny i więcej w każdych warunkach pogodowych. Tyvek także daje możliwość nadruku loga, sloganu, obrazu lub kodu kreskowego. W swojej ofercie posiadamy opaski imprezowe Tyvek dostępne w 20 kolorach.

Opaski identyfikacyjne Cinta® – to autentyczny produkt TM „Cintapunto” wykonany z niezwykle wytrzymałego papieru syntetycznego. Dodatkowa warstwa kleju zapewnia doskonałą odporność na wodę oraz wytarcie mechaniczne, co pozwala nosić opaskę Cinta® nawet przez kilka dni. Gładka struktura powierzhni Cinta® daje wspaniałą możliwość jakościowego nadruku obrazu o dowolnej złożoności, w tym nadruk zdjęcia. Dodatkowo w celu zwiększenia poziomu zabezpieczeń na opasce umieszcza się kod, numer lub ukryty nadruk widoczny wyłącznie w promieniach UV.

Winylowe opaski identyfikacyjne cieszą stylowym jaskrawym wyglądem, nasyconymi kolorami i fajnymi wzorami. Szczególną zaletą tego typu opasek jest regulowane jednorazowe zapięcie. Winyl jest odporny na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne i nadaje się do wydarzeń wielodniowych. Gładka powierzchnia idealnie nadaje się do nadruku logo lub tekstu. Na tle innych opasek, te winylowe wyróżniją się możliwością rysowania na nich markerem permanentnym. W naszej ofercie znajdziecie 18 kolorów, wśród których także złocisty i srebrzysty, oraz 4 rodzaje hologramu.

Opaski silikonowe dla imprez są integralną częścią historii ruchu klubowego. Są tak dobre, że są kolekcjonowane, a nawet sprzedawane na aukcjach. Z uwagi na niemal nieograniczony okres użytkowania opaska silikonowa – to efektowny i skuteczny nośnik reklamy, który działa nawet po kilku miesiącach od zakończenia imprezy. Niepodważalne zalety silikonu to właściwości hipoalergiczne, możliwość wytworzenia w  dowolnych kolorach bądź ich kombinacjach, oraz produkcję opasek według własnego projektu zamawiającego.