Szkolne bransoletki z silikonu dla bezpieczeństwa uczniów

Szkolne bransoletki z silikonu dla bezpieczeństwa uczniów

Bransoletki z silikonu – trwałe i atrakcyjne akcesoria uwielbiane przez dzieci. Chwalić się stylowym lub na odwrót, odjechanym designem, bransoletek z napisami, grafikami lub bohaterami popularnych bajek lubią młodzi ludzie od dziecka do nastolatka. Poza byciem modnym dodatkiem, silikonowe bransoletki są w stanie posłużyć jako narzędzie do zachowania bezpieczeństwa dzieci na terenie szkoły lub przedszkola.

Po co kupować szkolne bransoletki i jak to działa działa na rzecz bezpieczeństwa

Dzieci w wieku szkolnym, niestety, należą do jednej z największych grup ryzyka ze względu na bezradność wobec potencjalnych złoczyńców. Jednak izolacja dziecka i, na przykład, nauka w domu – to też kiepskie rozwiązanie problemu. Na szczęście, mamy mnóstwo sposobów na to, aby zadbać o bezpieczeństwo dzieci poza domem. Jedno z tych rozwiązań, to właśnie bransoletki z silikonu, rozdawane uczniom i nauczycielom i innym pracownikom wewnątrz szkoły, dzięki czemu ochrona będzie w stanie szybko zidentyfikować niechciane osoby i ograniczyć ich dostęp na teren uczelni, szkoły czy przedszkola.

Bransoletki z silikonu są również pomocne w następujących przypadkach:

  • jeżeli dziecko się zgubi – jaskrawa kolorowa opaska pomoże szybko odnaleźć go w tłumie;
  • bransoletki pomogą zorganizować dzieci w grupach podczas wspólnych wyjazdów do kina/teatrów, wycieczek turystycznych;
  • jednakowe bransoletki dla wszystkich członków grupy, to wspaniała pomoc w budowaniu więzi i poczucia równości.

Bransoletki z silikonu rozdaje się po jednej sztuce dla każdego członka zespołu, aby na pewno żadna nieupoważniona osoba nie mogła mieć takiej samej. Dzięki temu opaski mogą działać jak coś podobnego do przepustek. Na powierzchni opasek możliwy jest nadruk nazwy uczelni i danych kontaktowych. Na spodzie bransoletki rodzice samodzielnie wpisują dane osobowe dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *