Spotkajmy się na RemaDays!

Spotkajmy się na RemaDays!

Już jutro ruszają Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. To jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. 

Targi podzielone są na 11 sektorów kompleksowo opisujących rynek reklamy i druku. W ramach sektorów uczestnicy targów zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami, topowymi produktami oraz światowymi trendami, co pozwala czerpać inspirację i zdobywać kompleksową wiedzę na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na tak kluczowym wydarzeniu z branży reklamowej. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko o numerze B16, które znajdziecie w hali oznaczonej literą F. Będziecie mieli okazje własnoręcznie sprawdzić jakość materiałów, które będziemy mieli ze sobą:

Spotkajmy się na RemaDays!
  • Opaski Tyvek, które wykonane są z syntetycznego papieru DuPont Tyvek. To materiał odporny na oddziaływanie wody, wytrzymały, w pełni podlegający recyklingowi, wygodny i przyjemny w dotyku, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla krótkiego okresu noszenia.
  • Opaski Cinta, czyli nasz autorski i wielokrotnie bardziej atrakcyjny odpowiednik bransoletek Tyvek. Jesteśmy jedynym na świecie producentem tych opasek, które stworzyliśmy, by wyeliminować wszystkie niedoskonałości Tyvek. Sprawdźcie osobiście różnicę w jakości 🙂
  • Opaski silikonowe – wytrzymujące długie użytkowanie, hipoalergiczne, odporne na wilgoć, mróz, promieniowanie UV, zmiany temperatur i oddziaływanie mechaniczne. Wyjątkowo barwne i przyjemne w dotyku, a dzięki możliwości wytłoczenia napisów – trójwymiarowe.
  • Smycze reklamowe – charakteryzujące się perfekcyjną jakością nadruku – jest trwały i czytelny. Druk sublimacyjny pozwala udekorować je dowolnym motywem w nasyconych kolorach na całej powierzchni taśmy. Technika ta sprawia, że nanieść na nią można nawet zdjęcia – przekonacie się na naszym stoisku
  • Opaski tekstylne – wyjątkowo atrakcyjne wizualnie dzięki technice nadruku metodą haftu komputerowego. Najczęściej wykorzystywane podczas festiwali, koncertów, imprez, zwłaszcza tych, trwających kilka dni ponieważ nadają się do długotrwałego użytkowania. Nadadzą wydarzeniu bardziej klasyczny, elegancki wygląd, a dla ich użytkowników będą bardziej komfortowe od opasek plastikowych.
  • Opaski winylowe, czyli wysoka jakość wykonania, wyraźne kolory i łatwe zapięcie na nadgarstku. Stosowane zarówno w ramach kontroli wizualnej, jak i jako identyfikacja personelu. Doskonale nadają się do zastosowania podczas imprez, gdzie wymagana jest kontrola przez dłuższy czas. Często stosowane są podczas wydarzeń o charakterze VIP.
  • Breloki są niewątpliwie jednym z najpopularniejszych gatunków upominków reklamowych. Dlatego u nas zamówisz firmowe breloki w dowolnych wymiarach i kształcie. Produkujemy je według unikatowej technologii, która zapewnia niepowtarzalną jakość, wyraziste, nasycone kolory oraz fascynującą fakturę plastiku PVC  – sprawdźcie sami!
Spotkajmy się na RemaDays!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *