Opaski Tyvek – dla jaskrawej imprezy

Cintapunto członkiem SBE!

Opaski identyfikacyjne Tyvek – mały dodatek, który pomoże zorganizować zapadające w pamięć wydarzenie bez zbędnego zamieszania. Dzięki Wysokiej jakości, wytrzymałości materiału oraz szerokim możliwościom dekorowania i nadruku opaskie te są idealnym rozwiązaniem dla klubów nocnych, festiwali i każdego innego rodzaju wydarzeń sportowych i kulturowych. W dodatku, koszt opasek Tyvek jest stosunkowo znikomy.

Tyvek – zalety.

Tyvek – to materiał, wizualnie i w dotyku bardzo podobny do papieru, jednak o wiele bardziej wytrzymały, odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Wytrzymałość opasek Tyvek jest także wystarczająca do używania na kilkudniowych festiwalach i imprezach. Podobnie do zwykłych papierowych, opaski Tyvek dają gwarancję przed podróbką dzięki dodatkowym technologiom zabezpieczania, i także uniemożliwiają zdejmowanie i przekazywanie takiej wejściówki innym osobom.

Oferta opasek identyfikacyjnych Tyvek od CintaPunto.

Opaski identyfikacyjne produkujemy na własnej fabryce – zarówno z materiału Tyvek, jak i z silikonu czy silikonu. Fabryka jest zlokalizowana na Ukrainie, dzięki czemu cena naszych wyrobów jest minimalna. W naszej ofercie na zamówienie dostępne są następujące rodzaje opasek Tyvek:

  • z nadrukiem logo – dla bransoletek z funkcją reklamową;
  • z kodem kreskowym – dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Każda opaska dostaje unikalny kod, który pomaga unikać oszustw oraz ewentualnie zbierać dane o odwiedzających imprezę.
  • z sekretną pieczątką, widoczną wyłącznie w ultrafiolecie.

Opaski Tyvek dostępne w 16 standardowych kolorach o wymiarach 16x215mm i 20x215mm. Obszar nadruku dla każdego rodzaju opasek – 100mm. Nasze opaski identyfikacyjne Tyvek posiadają certyfikaty jakości potwierdzające bezpieczeństwo wyrobów dla zdrowia człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *